BilimTeknoloji

Yılın merakla beklenen sineması The Batman’den heyecanlandıran görseller geldi

DC çizgi roman kozmosunun ve genel olarak cümbüş bölümünün en tanınan karakterlerinden birisi olan Batman‘in bildiğiniz üzere yeni bir sineması geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de filmden yeni görseller paylaşıldı.

Görsellere baktığımızda sinemanın ana karakteri pozisyonundaki birçok karakteri görebiliyoruz. Görsellerde bilhassa sinemanın ana berbatı The Riddler‘ın dikkat çektiğini söylemek gerek. Şu ana kadar öteki karakterlerle ilgili birçok şey görmemize karşın ana makus sır üzere saklanıyor diyebiliriz. Oyuncunun kalitesi de göz önünde bulundurulduğunda Heath Ledger’ın Joker’i kıvamında bir performans beklentisi oluşmadı değil. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri kısmında bulabilirsiniz.

Alternatif bir kozmosta geçecek olan The Batman sinemasının çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Filmin direktörlüğünü Matt Reeves yapıyor. Mattson Tomlin ve Matt Reeves ise birlikte senaryoyu yazdı. Filmin oyuncu kadrosu ise şöyle: Robert Pattinson (Batman), Colin Farrell (The Penguin), Zoë Kravitz (Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Paul Dano (The Riddler), Jeffrey Wright (Jim Gordon) ve John Turturro (Carmine Falcone). 4 Mart 2022’de vizyona girecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu