Oyun

Epic Games’in bu haftaki 339 TL’lik üç oyununu fiyatsız almayı unutmayın!

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime geçtiğimiz günlerde açıldı. Bu hafta spor aksiyon oyunu Against All Odds’ı, yarış oyunu Horizon Chase Turbo’yu ve platform macera oyunu Kao the Kangaroo’yu kalıcı bir halde Epic Games kütüphanesine ekleyebilirsiniz. Oyunları 11 Mayıs Perşembe TSİ 18:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Diğer hafta The Sims 4 The Daring Lifestyle eklenti paketi oyunculara fiyatsız olarak sunulacak.
 
Against All Odds
 
 
 
Bitiş çizgisine giden ölümcül bir koşu yarışında başka on atlete katılacağınız oyunda çeşitli zorluklar biz oyuncuları bekliyor. Bir yandan eğlenceli öbür yandan ise güçlü kısımlar bizlere aktarılıyor. Oyun renkli bir grafik tarzına sahip.
 
– Epic Games sayfası
 
Kao the Kangaroo
 
 
 
Destansı bir seyahate çıkabileceğimiz bu üretim içerisinde platform macera ve aksiyon tecrübesi bizleri bekliyor. Çeşitli yetenekler üzerinde ustalaşabileceğimiz ve ilgi cazibeli ortamları keşfedebileceğimiz oyunda Kao isimli karakteri denetim ediyoruz.
 
– Epic Games sayfası
 
Horizon Chase Turbo
 
 
 
Horizon Chase Turbo, 80’lere ve 90’lara damgasını vuran oyunlardan esinlenen bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda cümbüşün tabanına vurabileceğimiz çeşitli modlar ile klasik arcade oynanışı bizlere sunuluyor.
 
– Epic Games sayfası

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu