Mobil

Pixel 6’daki Sihirli Silgi özelliği, Google Fotoğraflar’ın çökmesine sebep oluyor

Geçtiğimiz günlerde Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro akıllı telefon sahipleri, şirketin aygıtların satışları için kıymetli bir rol üstlediği Sihirli Silgi özelliğini kullanırken bir yanılgıyla karşılaştıklarını bildirdiler. Özellik kullanılırken Google Fotoğraflar uygulamasının kilitlendiği belirtildi.

Kusur düzeltildi

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro sahipleri, Google Fotoğraflar güncellemesinden sonra ortaya çıkan bir sorunu paylaştılar. Fotoğraflardan dikkat dağıtıcı ögeleri kaldırmaya yarayan bir özellik olan Sihirli Silgi özelliği kullanılmak istenildiğinde Google Fotoğraflar uygulamasının çöktüğünü Reddit ve Twitter’dan duyurdular.

Google, ilgili aramalarda aile içi şiddet yardım sınırı gösterecek

3 gün evvel eklendi

Google, fotoğraflardan istenmeyen bireyleri yahut objeleri kaldırmaya imkan tanıyan Sihirli Silgi yanılgısının yaşandığını doğruladı ve sorunu çözdüklerini açıkladı. Yapılan açıklamada: “Sabrınız ve yanılgı raporlarınız için teşekkür ederiz. Bir düzeltmeyi kullanıma sunuyoruz, bu nedenle lütfen Play Store’da Google Fotoğraflar’ı en son sürümüne (5.76.0.426251772 yahut üstü) güncelleyin.” sözlerine yer verildi.

Google Fotoğraflar Google LLC Fotoğrafçılık Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Pixel 6’nın Sihirli Silgi özelliği, Fotoğraflar’ı kilitliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu