Mobil

Galaxy S22 Modellerinin Renkleri Muhakkak Oldu: Tüm Modeller “Premium” Olacak!

Galaxy S22 serisi, son birkaç aydır pek çok sızıntı ile karşımıza çıktı. Samsung, Şubat 2022’de Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra’yı tanıtacak.

Galaxy S22 ve Galaxy S22+ evvelkilere misal dizaynlara sahipken Galaxy S22 Ultra yenilenen bir dizayna sahip olacak. Resmi tanıtım öncesinde, artık de üç akıllı telefonun renk seçenekleri ortaya çıktı.

GalaxyClub tarafından bildirilene nazaran Galaxy S22 (SM-S901B) ve Galaxy S22+ (SM-S906B) Bej, Siyah, Yeşil, Gri, Açık Mavi, Pembe Altın ve Beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Ayrıyeten Galaxy S22+ Menekşe rengi seçeneğine de sahip olacak. Yeniden de tüm renkler her yerde bulunmayabilir. Bej, Gri, Açık Mavi ve Menekşe renk çeşitleri Samsung’a özel olabilir ve sadece birkaç pazarda mevcut olabilir.

Galaxy S22 Ultra’nın (SM-S908B) ise Siyah, Koyu Kırmızı, Yeşil ve Beyaz olmak üzere dört renkte piyasaya sürüleceği söyleniyor. Güney Koreli firma, birkaç ay sonra akıllı telefonlar için ek renk çeşitlerini piyasaya sürebilir. Ayrıyeten Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra’nın birtakım renk çeşitleri sadece Samsung’un çevrimiçi mağazasında mevcut olabilir.

Tüm Galaxy S 22 Modellerine Cam Art Kapak

Güney Koreli firmanın Galaxy S21 serisinden farklı olarak bu yıl materyal konusunda ucuz tercihleri kullanmayacağı da bildiriliyor. Galaxy S22 serisindeki her üç telefonun da cam art kapağa sahip olacağı bildiriliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu