Oyun

OXENFREE II: Lost Signals’ın çıkış tarihi belirli oldu

 
Yayıncılığını MWM Interactive ve geliştiriciliğini Night School grubunun üstlendiği macera, gizem, keşif oyunu OXENFREE II: Lost Signals, 12 Temmuz’da PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ön siparişler şu anda PlayStation Store ve Nintendo eShop üzerinden mevcut. Oyunun PS Store fiyatı 239,00 TL, Switch fiyatı 14.99 dolar, Steam fiyatı ise şimdi belirli değil. Oyun ayrıyeten Türkçe lisanını destekliyor.
 
Devam oyunu geliyor
 
 
 
Bizleri yeni maceralara sürükleyecek OXENFREE II: Lost Signals Temmuz ayında geliyor. Nigh School Studio’nun kurucu ortağı ve stüdyo direktörü Sean devam oyunu hakkında şunları söylüyor:
 
“OXENFREE II: Lost Signals ile yepyeni oyunun temel yapısı korunuyor. Bu yepyeni yapıyı sizler için daha da geliştiriyor ve genişletiyoruz. Bu devam oyunuyla bir arada sizlere yeni maceraları sunmayı hedefliyor ve yepisyeni bir kıssayı sizlere aktarmak istiyoruz.”
 
OXENFREE olaylarından beş yıl sonrasını bahis alan OXENFREE II’de Riley isimli karakteri denetim ediyor ve gizemli radyo sinyallerini araştırmak için memleketi olan Camena’ya dönüyoruz. 
 
OXENFREE II: Lost Signals çıkış tarihi fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu