Oyun

G502, HERO 25K Sensörüyle Hassasiyetin Doruğunda

Oyun kesiminde profesyonellere yönelik ürettiği ekipmanlarla bölümün öncü markası Logitech G‘nin oyuncuların istek ve gereksinimleri doğrultusunda tasarladığı yeni kuşak HERO 25K sensörüne (High Efficiency Rated Optical) sahip G502, dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u olarak da biliniyor. Şimdiye kadar geliştirilen en gerçek oyun sınıfı sensör olarak bilinen HERO 25K ile donatılan G502, 400’den fazla IPS, 100 – 25.600 DPI, DPI aralığında sıfır yumuşatma, filtreleme yahut hızlandırma sağlıyor. Logitech G’nin özel LIGHTSYNC RGB aydınlatma teknolojisi, programlanabilir 11 adet G tuşu, isteğe bağlı eklenebilen 5 farklı tartı opsiyonu ve örgülü kablosuyla daha âlâ performans sergiliyor.

Logitech G HUB yazılımı aracılığıyla oyuncuların en sık kullandığı komut ve makroların özelleştirilmesini sağlayan ve üst seviye kontrol sunan 11 adet programlanabilir G tuşu, çeşitli biçimlerde yapılandırılabilen 5 adet 3,6 g tartısında ayarlanabilir yük sistemi ve çift modlu kaydırma tekerleğine sahip olmasıyla fark yaratıyor. Logitech G’nin LIGHTSYNC RGB teknolojisiyle yaklaşık 16,8 milyon farklı renkte kişiselleştirilebilen mouse, dâhili belleği sayesinde 5 başka kullanıcı profilini saklayarak ayarlar ortasında süratle geçiş yapabilmeye imkân tanıyor.

Logitech G502 HERO, dokulu kauçuğa sahip yan tuş kulpları ve güncellenmiş örgülü kablosuyla uzun oyun seansları için eksiksiz performans, hissiyat ve konfor sunuyor. Mouse’un Omron

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu