Oyun

Squid Game’in 2. Dönemi Olacak mı Denirken, Ortaya 3. Dönem Sürprizi Çıktı!

Eylül ayında Netflix‘te yayınlanan Squid Game, büyük bir sürpriz yaparak Netflix’in gelmiş geçmiş en büyük hitlerinden biri oldu. Natürel ki bu muvaffakiyet, ikinci dönem hakkında çok sayıda söylenti ve habere yol açtı. Şimdi 2. dönem için net bir açıklama olmasa da, görünüşe bakılırsa 3. dönem bile yolda olabilir.

Squid Game’in mimar ismi Hwang Dong-hyuk, Netflix ile temas halinde olduğunu açıkladı. Koreli yayıncı KBS ile çevrimiçi bir röportaj sırasında konuşan Dong-hyuk, “2. dönem ve 3. dönem için Netflix ile görüşüyorum. Yakında bir sonuca varacağız” diyerek herkesi heyecanlandırdı.

Bu, Netflix’in diziye daha fazla dönem için yatırım yapmak istediği söylentilerini de doğruluyor. Lakin tekrarlamak gerekirse, şimdi resmi tek bir cümle bile duymuş değiliz.

  • Squid Game oyunları nelerdir?
  • Squid Game 2. Dönem Olacak mı?
  • Squid Game’den 10 değişik bilgi

Dizi, Lee Jung-Jae, Park Hae-Soo, Wi Ha-Joon, Oh Young-Soo, Anupam Tripathi, Heo Sung-Tae, Kim Joo-Ryoung ve model Jung Ho-Yeon üzere tanınmış oyunculara mesken sahipliği yapıyor. 90’dan fazla ülkede Netflix’in en tanınan programı ve akış platformunun tarihinde en çok izlenen içeriklerden biri olmayı başardı. Ayrıyeten 2022 Altın Küre Mükafatları‘nde En Güzel Televizyon Dizisi – Drama, Televizyon Dizisinde En Uygun Erkek Oyuncu Performansı ve Televizyonda Yardımcı Rolde En Uygun Erkek Oyuncu Performansı dahil olmak üzere üç adaylık kazandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu