Donanım

Moonfall, Kaspersky Müdafaasını Dünyanın Dışına Taşıdı

Yeni bilim kurgu sineması Moonfall, memleketler arası üne sahip Roland Emmerich tarafından yönetildi ve Roland Emmerich, Harald Kloser ve Spenser Cohen tarafından yazıldı. Sinema, gizemli bir gücün Ay’ı yörüngesinden çıkararak dünyayla çarpışma rotasına fırlattığı ve tüm hayatı tehlikeye attığı heyecan verici bir kıssaya odaklanıyor. Çarpışmaya haftalar kala dünya büsbütün yok olmanın eşiğindeyken insanlığın mukadderatı bir NASA yöneticisine, eski bir astronota, onun gözden düşmüş ve yabancılaşmış meslektaşına ve bir komplo teorisyenine bağlı. Bu beklenmedik kahramanlar görünüşte imkansız olan bu vazifesi üstlenirken, Ay’ın düşündüğümüz üzere olmadığını öğrenmek için tüm sevdiklerini geride bırakıyorlar.

Bu heyecan verici sinemada Moonfall’un kahramanları, Kaspersky sistemleriyle birlikte emekli bir uzay aracında dünyayı kurtarma misyonuna çıkıyor ve seyahatlerinde onları Kaspersky koruyor. Bilinmeyen tehditler karşısında Kaspersky sistemleri, temel fonksiyonların inançlı bir formda yürütülmesini sağlıyor.

Kaspersky Global Pazarlamadan Sorumlu Lider Yardımcısı Andrew Winton, iş birliği hakkında şu yorumlarda bulundu: “Roland Emmerich’in vizyoner sineması Moonfall’ın bir kesimi olmaktan büyük heyecan ve gurur duyuyoruz. Tıpkı sinemada kahramanların hayati uzay misyonunu koruduğumuz üzere, ileri görüşlü bir şirket olarak misyonumuz geleceği teknolojik ilerleme olmadan hayal edilemeyen insanlık için daha inançlı bir dünya inşa etmektir. Bu nedenle daima gelişimi ve uzay araştırmalarının etkin olarak ileri teknoloji tarafından yönlendirilmesine bilhassa değerli buluyoruz. Global izleyicilerin bu destansı sineması sinemalarda izlemesini ve karakterlerin inanılmaz seyahatindeki hissemizi heyecanla bekliyoruz.”

Moonfall, Şubat 2022’de tüm dünyada vizyona girecek

Teknolojik tahlillerin ve yeniliklerin güçlü savunucusu Kaspersky, uzay bilimi alanındaki teşebbüsleri destekleme konusunda uzun bir geçmişe sahip. Şirket, Gagarin Araştırma ve Test Kozmonot Eğitim Merkezi ile iş birliği yaparak kozmonotlara ve merkezde çalışan BT uzmanlarına özel siber güvenlik eğitimi vererek uzay araştırmalarını faal olarak destekliyor. Kaspersky ayrıyeten önde gelen bilim insanlarını, sanatkarları ve uzay kaşiflerini bir ortaya getirmek ve gelecek kuşak kusursuz beyinlere ilham vermek için bilim, sanat ve müziği birleştiren yıllık bir aktiflik olan Starmus festivaline takviye veriyor. Kaspersky, uzay çöpleri konusunda farkındalığı artırmak ve büyük potansiyele sahip genç teknolojik projelere global ölçekte dikkat çekmek için uzay enkazı temizleme girişimiyle iş birliği yapıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu