Mobil

Katlanabilir Honor Magic V’nin yüksek kaliteli manzaraları yayınlandı

Honor, birinci katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Honor Magic V ismi altında pazara giriş yapacak aygıtın tasarımı ortaya çıktı. Hintli duyumcu Ishan Agarwal, 10 Ocak’ta tanıtılacak katlanabilir telefonun yüksek kaliteli imgelerini yayınladı.

Honor Magic V siyah, beyaz ve turuncu olmak üzere en az üç renk seçeneği ile sunulacak. Turuncu versiyon deri kaplama ile dikkat çekerken, siyah ve beyaz modellerin ardı cam üzere görünüyor. Siyah varyantta parlak art yüzey, beyazda ise ince şeritler kullanılmış.

Neler biliyoruz?

Katlanabilir telefonun teknik özellikleriyle ilgili kimi detaylar da netleşti. Aygıt 6.45 inç boyutunda dış ekran ve 7.9 inç ana ekranla gelecek. Her iki ekranda da OLED panel kullanıldığı bildiriliyor. Dış ekranın üzerinde 42 megapiksel çözünürlükte bir selfie kamerası yer alacak.

Honor Magic V’nin 50 megapiksel sensörlerden oluşan üçlü art kamera sistemiyle donatıldığı söyleniyor. Aygıt gücünü ise Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 platformundan alacak. Android 12 tabanlı MagicUI 6.0 ile kutudan çıkacak katlanabilir telefon 66W süratli şarj dayanaklı 4.750 mAh pil içerecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu