Mobil

iPhone SE 3, Pelk de Beklendiği Üzere Bir iPhone Modeli Olmayabilir!

Apple’ın bir sonraki iPhone SE modelini bu yıl içinde çıkaracağına dair ağır söylentiler yer alırken, iPhone SE 2020’den daha farklı bir dizayna sahip olacağı da öne sürülüyordu. Hatta ortalarında kimileri, gelecek yeni SE modelinin iPhone XR yahut iPhone 11 dizaynını kullanacağına da ilişkindi. Fakat gelen yeni bir sızıntı, aktüel dizaynlı bir iPhone SE bekleyenleri üzecek cinsten.

Yeni sızıntıya nazaran Apple, iPhone XR ve iPhone 11 tasarımınndan yola çıktığı iPhone SE modelini 2024 yılına ertelemeye karar vermiş. Tasarım olarak benzeri, lakin ekranı iPhone XR ve iPhone 11’den daha küçük boyutta olacağı söylenen bu iPhone SE modeli yerine Apple, bu sene farklı bir model ile fanlarını selamlayacak. Ancak fanlar bunu nasıl karşılayacak, merak edilesi.

Çünkü tekrar sızıntılara nazaran Apple’ın bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone SE modelinin, 2020 modeliyle tıpkı tasarım çizgisini taşıyacağı düşünülüyor. Özellik bakımından ise güncelleneceği sav edilen iPhone SE 2022’de 5G dayanağı yer alacak ve iPhone 13 serisine güç veren A15 Bionic işlemciden güç sağlayacak. Elbette bunlar şimdilik söylenti, resmi ayrıntılar yakında ortaya çıktığında onları da paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu