Mobil

JanKenUP!: Taş-kağıt-makas bu kadar hoş olmamıştı

Tarihi milattan önceye Çin hanedanlığına dayanan taş-kâğıt-makas, yalnızca elinizle oynanan en kolay oyunlardan biri durumunda. Şilili bir geliştirici bu kolay oyundan ödüllü bir muvaffakiyet kıssası çıkarmış. JanKenUP! bu yılın en âlâ oyunları ortasında yer aldı. 

JanKenUP! neler sunuyor?

Taş-kâğıt-makas oyununu temel alan JanKenUP! işin içine biraz daha aksiyon katmış. Dünya çapındaki ünlü taş-kâğıt-makas oyuncularının karakterlerini oynanabilir hale getiren oyun birtakım mekanikleri değiştirmiş. Örneğin daima olarak yapay zekâya karşı iddiada bulunmanız gerekmiyor. Karşı tarafın atılımı size gösteriliyor ve saniyeler içerisinde buna yanıt vermeniz gerekiyor. Daima bu halde oynanış bir mühlet sonra dikkatinizi dağıtabiliyor. 

Karşı hamleyi görerek oynadığınız oyunda bazen hamleyi göstermiyor ve varsayım etmeniz isteniyor. Oyun genelde sürat üzerine odaklandığı için daima bir motivasyon gerektiriyor. Oyunda ister kıssa modunda ilerleyerek tüm karakterleri açabiliyorsunuz. İsterseniz vakte karşı yarışıyor ve birinci mağlubiyette başa dönüyorsunuz. Ayrıyeten dünya çapında oyuncularla turnuvalarla kapışıyorsunuz. Çeşitli güçlendirmeler ve tüm karakterlerin bir anda açılması için ödeme de yapabiliyorsunuz lakin genel ilerleyişte fiyatsız bir formda eğlenebilirsiniz. 

JanKenUP! Humita Arcade Fiyatsız 74M

JanKen Battle Arena FredBear Games LTD Oyunlar Fiyatsız 555,3 MB
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu