Mobil

Cinayeti aydınlatmaya değil örtmeye çalıştığınız oyun: Nobodies

Uygulama dünyasında çok sayıda dedektiflik yahut gizli obje bulma şeklinde oyunlar mevcut. Nobodies: Murder Cleaner ise olaya tam zıddından müdahale ediyor. Gaye cinayetleri aydınlatmak değil örtbas etmeye çalışmak. 

Nobodies: Murder Cleaner neler sunuyor?

Steam mağazasının beğenilen Nobodies: Murder Cleaner oyunu tekrar obje bulma tipinde hazırlanmış lakin bu kere cinayetleri örtmeniz gerekiyor. Özel bir kontrterör ünitesinde çalışan özel casus olarak hedefiniz cinayetten kalan vücutlardan kurtulmak. Bu ünitenin gayesi Q-100 ismindeki bir terörist tertibini ortaya çıkarmak. Bu yüzden operasyonların çok saklı olması gerekiyor. 

Oyunun temel mantığı hiç bir iz bırakmamak ve her şeyi birebir yerine geri koymak. Toplamda 13 cinayeti rastgele bir iz bırakmadan kapatmanız gerekiyor. Objeleri yerine koymanın yanı sıra belli misyonları de yerine getirmelisiniz. 

Yüzden fazla el ile hazırlanmış sahneye sahip olan oyunda tahlile giden farklı yollar mevcut. Kimi yollar sizi daha hızlandırıyor. Olaylarda yanlış bir atılım yaptığınız vakit polislere yakalanıyorsunuz. Gerçek öykülerden alıntılandığı söz edilen oyun fiyatsız. 

Nobodies: Murder Cleaner Blyts Macera Oyunları Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

Nobodies: Murder Cleaner Blyts LLC Oyunlar Fiyatsız 202 MB
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu