Mobil

Can sorununa birebir: iPhone için en düzgün çevrim dışı oyunlar

Her ne kadar son yıllarda taşınabilir oyuncuların alışkanlıkları çevrim içi oyunlara daha meyilli olsa da hala tek kişilik oyunları tercih eden kullanıcılar da mevcut. Bununla birlikte bazen birtakım tek kişilik üretimler dahi oynamanız için faal bir internet irtibatı isteyebiliyor.

Bu yazımızda sizler için rastgele bir biçimde internete bağlı olmanıza gerek kalmadan, şarjınız azaldığınızda yahut internet erişimi sağlayamadığınızda can derdinizi giderebileceğiniz en düzgün ve fiyatsız iPhone oyunlarına göz atıyoruz.

Need for Speed No Limits

EA Games’in dünyaca ünlü yarış serisi Need for Speed bir müddettir konsollarda ve PC’de uygun bir grafik çizmiyor. Buna rağmen, oyunun iOS versiyonu hayli keyifli bir kıssa moduyla ve çevrim dışı oynama imkanıyla geliyor. Toplamda 1000’e yakın yarış imkanı, modifikasyonlar ve epey hoş grafikler sunan imal, büsbütün fiyatsız olarak sunuluyor.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Into the Dead 2

Dünya yapınca toplamda 70 milyondan fazla indirilen Into the Dead 2: Zombie Survival, taşınabilir platformda pek de görmeye alışık olmadığımız derecede kaliteli bir FPS tecrübesi sunuyor. Toplamda 7 farklı kıssa kısmı, 60 farklı alt öykü ve yüzlerce farklı challenge sunan oyunun sonu, öykü boyunca verdiğiniz kararlara nazaran değişiyor. Oyunu bir defa kurduktan sonra hiçbir formda internet erişimine gereksiniminiz olmuyor.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Vector 2

Vector 2, sonsuz koşu cinsinde ve bu alanda yapılmış en etkileyici üretimlerden biri diyebiliriz. Birinci oyunun elde ettiği büyük muvaffakiyetin akabinde devam oyunuyla da sevenlerini etkileyen üretim, epeyce hoş grafiklere ve animasyonlara sahip. Üretimin bir de Premium versiyonu mevcut lakin rastgele bir biçimde fiyat ödemeden de hoş bir tecrübe elde edebiliyorsunuz.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Traffic Rider

Traffic Rider’ın listedeki en özel imal olduğunu söyleyebiliriz: Hakikaten oyunun imalcisi Soner Kara isminde bir Türk geliştirici! Daha evvel Traffic Racer isimli oyunla dünya çapında yaklaşık 200 milyon indirmeye ulaşarak adeta patlama yaratan üretimci, bizi bu sefer 4 tekerle değil 2 tekerle yollara düşürüyor. Oyun büsbütün internet ilişkisiz oynanabiliyor ve rastgele bir fiyat ödemeniz de gerekmiyor.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Two Dots

Üstte bir grup grafik olağanüstüsü üretimlere yer vermişken bir de minimalist oyunu ele almadan olmazdı. Android platformunda da yer alan Two Dots‘un oynanışı hem çok kolay hem de adeta bağımlılık yaratıcı diyebiliriz. Temelde Candy Crush üzere blokları aşağı indirmeye çalıştığımız üretimde bunu birebir renkli noktaları bir ortaya getirerek yapıyoruz. Oyun hakikaten başladığınızda elinizden bırakamayacağınız cinsten.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Fallout Shelter

2015 yılının En Âlâ Taşınabilir Oyunu seçilen Fallout Shelter, Bethesda tarafından geliştirilen ve yeniden tıpkı yıl piyasaya sürülecek olan Fallout 4’ün promosyonu için piyasaya sürülen bir üs inşa etme oyunu… Lakin oyunun başarısı taşınabilir platformların o kadar üstüne çıktı ki Android ve iOS’un akabinde PlayStation 4, Nintendo Swtich, Xbox One ve PC için de sunuldu. Fallout Shelter hala nizamlı olarak güncelleniyor ve yeni içerikler ekleniyor.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz en yeterli çevrim dışı oynanabilen iPhone oyunları bunlardı. Şayet sizler de farklı bir oyunu keyifle oynuyorsanız, bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu