Mobil

Galaxy S22 serisinde Gorilla Glass Victus+ kullanılabilir

Yeni geliştirilen bir teknolojinin maliyetler nedeniyle birinci olarak amiral gemi modellerinde kullanıldığında sıkça görüyoruz. Corning firmasının Gorilla Glass dayanıklılık teknolojisi de yıllardır bu biçimde sahneye çıkıyor. Bu yıl da yeni bir teknoloji gelecek. 

Galaxy S22 ve Gorilla Glass Victus+

Sızdırılan yeni bilgilere nazaran Galaxy S22 serisinin ekranı Gorilla Glass Victus+ ismindeki yeni bir müdafaa teknolojisine sahip olacak. Hali hazırda Corninga tarafından Gorilla Glass Victus amiral gemilerine sunuluyor ve Plus versiyonu hakkında şimdi bir bilgi yok. Muhtemelen biraz daha dayanıklılığı geliştirilmiş bir versiyon olacak. 

Art kısma geçersek Galaxy S22 ve Galaxy S22+ modelleri için cam kaplama üzerine Gorilla Glass uygulaması tezi var. Bu Victus mu yoksa 6 mı şimdi muhakkak değil. Galaxy S22 Ultra için ise Harika Clear Glass olacağı söyleniyor. Bu teknoloji yansıma ve parlamaları azaltıyor. 

Exynos 2200 yonga setini birinci kere kullanacak Galaxy S22 serisinin Ultra versiyonu sürpriz bir biçimde Note isimlendirmesini de alabilir. Bu versiyonda bir kalem yuvasının olacağı da söyleniyor. Yeni serinin 8 Şubat tarihinde tanıtılması bekleniyor. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu