Mobil

Amazfit Yeni Yıla Özel Saat Kadranlarını Tanıttı

Zepp Health’e (NYSE: ZEPP) ilişkin bir marka olan Amazfit, yaklaşan yeni yılı memnunluk ve sevinç içinde kutlayanların kendini tabir etmelerini teşvik eden bir dizi animasyonlu akıllı saat yüzünü tanıttı. Bu hudutlu ve özel dizaynlar, Amazfit’in en yeterli saat kadranı tekliflerinden oluşuyor.

Yeni Yıl Geri Sayımı temalı saat yüzleri, yaklaşan yeni yılı kutlamak emeliyle yeni Amazfit GTR 3 ve GTS 3 Serisi için özel olarak tasarlandı. Gökyüzünde patlayan havai fişekler eşliğinde bu hareketli saat kadranları, dolu dolu bir yılbaşı ruhu sunuyor.

Advent takviminin ünlü geleneğinden ilham alan Yeni Yıl Geri Sayım saat kadranı, 17 Aralık’tan itibaren erişilebilir olacak. Daha fazla sevinç için Yeni Yıl gününde bu özel saat yüzleri otomatik olarak yüklenecek.

KIPIR KIPIR GÜÇ

Ayrıyeten, Amazfit GTR 3 ve GTS 3 Serisi için her biri çarpıcı çizimlere ve yer yer dinamik animasyonlara sahip 150’den fazla saat yüzü, otantik kişiliklerini söz etmek isteyen her biri eşsiz kullanıcılara hitap ediyor. Bunlardan en çok tercih edilenler ortasında sonbahar esintisinin rahatlığını hissettiren “Fox” saat kadranı yer alırken, “Paper Cut Autumn” egzotik çölün düz ovalarına giriş için bir davet fısıldıyor. “Lucky Dices” saat kadranı, sonsuz olasılıklara ilham veriyor.

CENTİLMENLERİN BİÇİMİ

Animasyonlu saat yüzlerinin yanı sıra Amazfit’in en âlâ teklifleri ortasında statik saat yüzleri de bulunuyor. En sevilen “Heart of Sea” metalik dizaynıyla hoşluğu, alçakgönüllülüğü ve sadeliği vurgularken, “Cool Data” çağdaş bir dokunuş arayan kaşifler için harikalığı simgeliyor.

BAYANLARIN TERCİHİ

Vaktin ötesinde şık bir estetik arayışında olan bayanlar için ‘Colorful Life’, ‘Digital Rainbow’ ve ‘Striped Number’ parlayan seçenekler olarak öne çıkıyor. ‘Digital Rainbow’ parlak ve varlıklı renkleriyle gücünüzü tamamlarken, ‘Colorful Life’ canlılığı söz etmek isteyenler için harika bir seçim sunuyor. ‘Striped Number’ın sade tasarımı ise akıllı saatinizi bileğinizde çağdaş bir sanat yapıtı haline getiriyor.

EN GÜZELİNE ODAKLANIN

Amazfit, kullanıcıların yaratıcılıklarını kullanmalarını ve tarzlarına uyan eşsiz saat yüzleri geliştirmelerini sağlamak için sezgisel, kullanıcı dostu grafik web tabanlı bir tasarım aracına sahip. Ocak 2022’de Amazfit kullanıcıları, özelleştirilmiş saat yüzlerini Zepp App’in resmi saat yüzü mağazasına yükleyip paylaşabilecek ve öbür kullanıcıların sonsuz yaratıcılıklarından yararlanmalarına imkan tanıyacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu