Mobil

Yaklaşan iQOO Neo5s’nin yüksek çözünürlüklü görseli ortaya çıktı

iQOO, 20 Aralık’ta yeni eserlerini tanıtacağı yeni bir aktiflik düzenleyecek. Şirket, bu aktiflikte iQOO Neo5 SE ile birlikte iQOO Neo5s akıllı telefonlarını duyuracak. Lansman öncesinde iQOO Neo5s’nin görselleri ve birtakım ayrıntıları sızdırıldı. Akıllı telefon, üçlü art kamera kurumuyla gelecek.

iQOO Neo5s, Snapdragon 888 ile gelecek

Dalda yaptığı emniyetli sızıntılarla bilinen Digital Chat Station, yaklaşan iQOO Neo5s’nin görselini ve birtakım teknik ayrıntılarını paylaştı. Görsele bakıldığında aygıt, delik ekran dizaynıyla gelecek. Akıllı telefonun sağ tarafında ses ayar düğmeleri ve güç düğmesi yer alacak.

Sızdırılan özelliklere ve şirketin şimdiye kadar paylaştığı bilgilere nazaran akıllı telefon, 6.56 inç büyüklüğünde Full HD+ OLED ekranla gelecek. Ekran, 120 Hz yenileme suratı sunacak. Üçlü art kamera kurulumundaki birincil lens, OIS (Optik İmaj Sabitleme) takviyeli 48MP Sony IMX598 olacak. Kurulumdaki öteki ünitelerin özellikleri şimdi bilinmiyor.

iQOO Neo5s, 2.84 GHz’e kadar saat süratiyle Snapdragon 888 yonga setinden güç alacak. Aygıt, 66W süratli şarjı destekleyecek. Yazılım kısmında akıllı telefon, Android 12 tabanlı OriginOS Ocean’ı çalıştıracak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu