Mobil

Samsung One UI 4.1’i birinci alacak telefonlar belirli oldu!

Geçtiğimiz haftalarda birinci olarak Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 için One UI 4.0 güncellemesini yayınlayan ve yeni periyotta arayüzü öteki telefonlara da getirecek olan Samsung, One UI 4.1 için şimdiden kolları sıvadı. Birinci olarak 2022’nin Şubat ayında karşımıza çıkması beklenen One UI 4.1’in birinci geleceği akıllı telefonlar da aşikâr oldu.

One UI 4.1 Şubat ayında geliyor!

Bildiğiniz üzere Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Android 12 tabanlı One UI 4.0 güncellemesini geçtiğimiz haftalarda amiral gemileri için yayınladı.

Buna rağmen Samsung, üst düzey Galaxy S telefonlarını One UI 4.1 ile birlikte sunmaya hazırlanıyor. Son gelen söylentilere nazaran Samsung, Galaxy S22’yi Android 12 tabanlı One UI 4.1 ile 2022’nin birinci ayında duyuracak. Bununla birlikte One UI 4.1 güncellemesine birinci kavuşacak telefonlar da ortaya çıktı.

Samsung’a yakın kaynaklardan gelen yeni haberlere nazaran Şubat ayında yayınlanacak olan One UI 4.1 güncellemesi birinci olarak Galaxy S21 Ultra, Galaxy S21 ve Note 20 serisi için gelecek. Bu aygıtlara gelecek olan güncellemenin akabinde Galaxy S20, Z Fold 3 ve Flip 3 aygıtlar için de UI 4.1 yayınlanacak.

Bunu takiben üst ve orta segment Galaxy Tab serisi tabletlerin de bu sürüme yükseltilmesi bekleniyor. Lakin bu aygıtlar için gelecek olan güncellemenin 2022’nin ikinci yarısını bulacağı da söyleninenler arasında…

Samsung’a yakın kaynaklardan gelen haberler, One UI 4.1 güncellemesinin orta ve giriş düzeyi akıllı telefonlar için de sunulacağını söylüyor. Samsung, şimdi 4.1 güncellemesinin özelliklerini yayınlamış değil. Buna rağmen 2022’nin birinci yarısında piyasaya çıkacak olan bütün akıllı telefonların ve tabletlerin de One 4.1 arayüzü ile piyasaya çıkacağını doğruluyor.

Pekala sizler Samsung One UI 4.1 hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu