Oyun

The Last of Us Part I’in birinci şahıs modu ilgi cazibeli görünüyor

 
Nughty Dog tarafından oyunculara sunulan tek oyunculu öykü odaklı aksiyon macera oyunu The Last of Us Part I için yeni fan üretimi modlar geliştirilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda YouTube’da içerik üreticisi ‘Voyagers Revenge’ oyunun birinci şahıs kamera bakış açısını gösteren yeni bir görüntü yayınladı. Bu mod oyunun PC sürümü için şu anda geliştirilme kademesinde.
 
Birinci şahıs modu pek uygun görünüyor
 
 
 
The Last of Us Part I birinci şahıs modunda çok ilgi cazip görünüyor. Daha çok Dead Island ve Dying Light havası veren bu mod tıpkı vakitte birtakım ortamlarda Far Cry esintileri taşıyor. Birinci şahıs kamera bakış açısıyla birlikte oyun tecrübesi sahiden de değişebiliyor.
 
Belirtilene nazaran şu anda geliştirilme etabında olan birinci şahıs modu için rastgele bir sorun yok ve pek problemsiz bir halde geliştirilmeye devam ediliyor. Bu mod hem oynanış hem de orta sahne kısımlarında birinci şahıs bir imgeyi bizlere aktarmayı hedefliyor.
 
Modun ne vakit yayınlanacağına dair rastgele bir bilgi şu anda yok. Pekala siz bu modla bir arada oyunu tekrardan oynar mısınız?
 
The Last of Us Part I birinci şahıs modu oynanış görüntüleri
 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu