Oyun

1.024 TL pahasında 9 oyun Prime abonelerine fiyatsız oldu

Prime Gaming yeniden abonelerine fiyatsız oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer Steam kıymeti 1.024 TL olan 9 oyunu oyunculara bedavaya verdi. Şayet sizin de Prime Gaming aboneliğiniz varsa fiyatsız ve kolay bir halde edinebiliyorsunuz.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Star Wars Jedi: Fallen Order, 11 Kasım 2019‘da karşımıza çıktı. Oyunun şu anda Steam fiyatı 279 TL olarak görünüyor. Lakin kendisi kış indirimleri hasebiyle şu anda 103,59 TL‘ye düşmüş durumda. Electronic Arts‘ın yayınladığı üretim, grafik manasında âlâ şeyler vadediyor.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer, 24 Mayıs 2016 tarihinde oyuncularla buluştu. Creative Assembly tarafından geliştirilen oyun, sıra tabanlı strateji çeşidini benimsiyor. Buna ek olarak oyunda çok oyunculu modu yer alıyor. Steam‘de Total War: Warhammer 345 TL‘den satılırken, şu anda yüzde 75 indirime girerek 86,25 TL‘ye düştü.

Two Point Hospital

Two Point Hospital, 30 Ağustos 2018 tarihinde piyasaya çıktı. Two Point Studios tarafından geliştirilen imal, bir hastane yönetme simülasyon oyunu olarak geçiyor. Sega tarafından yayınlanan imal, Steam‘de 125 TL‘den oyunculara sunulurken, şu an yüzde 64 indirimle 31,25 TL‘ye düşmüş durumda.

Amazon Prime Gaming dahilinde fiyatsız olarak oyunculara sunulan öne çıkan üretimler üstteki üzereydi. Öteki oyunları da aşağıda bulabilirsiniz:

  • World War Z: Aftermath
  • Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
  • WRC 7 FIA World Rally Championship
  • Abandon Ship
  • Paper Beasts – Folded Edition
  • In Other Waters

Sizler Prime Gaming dahilinde abonelerine sunulan fiyatsız oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu