Oyun

Steam, yeni indirim aktifliği için hazırlıklara başladı!

Steam indirimleri, birçok PC oyuncusunun koleksiyonlarına yeni oyunlar eklemek için gördükleri en büyük fırsat olarak kalmaya devam ediyor. Son olarak Steam Yılbaşı İndirimleri ve öncesinde Steam Kış İndirimleri ile kullanıcıları keyifli eden Valve, yeni bir indirimin aktifliğinin daha hazırlıkları içerisinde…

Sızıntı bir sefer daha SteamDB’den geldi

SteamDB’de sızdırılan tarihlere nazaran, bir sonraki Steam indirimi Steam Ay Yeni Yılı İndirimi olacak ve 27 Ocak – 3 Şubat 2022 tarihleri ​​arasında geçerli olacak. İndirim, önceki Steam Kış İndirimi‘nin bitiminden yalnızca 22 gün sonra başlıyor ve bu iki indirim, son devirde gördüğümüz en yakın aralıklı indirimler olacak.

Son olarak Kış İndirimleri müddetinde Valve tarihinin eşzamanlı oyuncu rekoru kırılmıştı. Elbette Kış İndirimleri yeni bir indirimin erkene alınmasının önünü açmış olabilir. Buna rağmen Şubat 2022’de sevkiyatına başlanacak olan yeni jenerasyon el konsolu Steam Deck‘in satışa sunulacak olmasının da bu indirimlerde hissesi büyük. Bununla birlikte Steam’in bir sonraki Next Fest’i 21 – 28 Şubat 2022 tarihleri ortasında düzenleyeceği de düşünülürse, önümüzdeki 2 ay neredeyse her 2 haftada bir büyük Steam indirimiyle karşı karşıya olacağız.

Next Fest aktifliği daha şimdiden Valve tarafından onaylandı oyuncuların, resmi lansmanlarından evvel oyunlar hakkında yeni bilgiler bulmak için geliştiricilerin canlı yayınlarını izlemenin yanı sıra, gelecek oyunların yüzlerce demosunu deneyimlemesi sağlanacak. Bu hafta boyunca genelde gelecek oyunların gösterimi yapılsa da çeşitli kampanyalar da oyuncularla buluşuyor.

Pekala sizler önümüzdeki 1 aylık sürecin neredeyse tamamının etkinliklerle geçecek olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni Steam indirimleri sizleri şimdiden heyecanlandırdı mı? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı lütfen ihmal etmeyiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu