Oyun

One Piece Odyssey için yeni kıssa genişletmesi geliyor

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici ILCA, anime temalı aksiyon rol yapma oyunu One Piece Odyssey için yeni bir öykü genişletmesini duyurdu. Reunion of Memories olarak isimlendirilen bu DLC’nin şimdilik bir çıkış tarihi bulunmuyor.
 
Yeni DLC kıssayı daha da genişletecek
 
 
 
Yeni ek paket kıssa kısmını daha da genişletecek ve oyunculara daha fazla kıssa içeriğini sunacak. Bu kapsamda yayınlanacak olan Reunion of Memories isimli DLC’nin açıklaması ise şu formda:
 
“Adı çıkmış korsanlar, Waford adasında ve anılarından oluşan bir dünya olan Memoria’da geçirdikleri inanılmaz maceraların akabinde dinlenmeye karar verdi. Dinlenme seyahatine başlamadan evvelki son gece bir kutlama yaparken tanıdık birisini andıran ve siyah giysiler (kapüşonlu) içinde bir kız geldi. Elinde dikkate paha siyah bir küp tutuyordu… O kimdi..
 
Kızın elindeki bu küp çıkış anahtarıydı ve birçok kapıyı bu küp açabilecekti. Anılar dünyası artık eskisi üzere değildi ve Luffy ve arkadaşları geri dönmenin bir yolunu bulması gerekecekti. Tabi evvel şu bâtın gizemi çözmeleri lazım.”
 
One Piece Odyssey şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için mevcut. 
 
One Piece Odyssey – Reunion of Memories tanıtım fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu