Mobil

Lenovo Legion Y90’ın tanıtım görüntüsü yayınlandı: İşte tasarımı

Lenovo, bir sonraki oyun odaklı akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Legion Y90 olarak isimlendirilen modelin 1 Ocak’ta tanıtılması bekleniyordu lakin bu gerçekleşmedi. Çinli marka aygıtın dizaynını gözler önüne seren kısa bir görüntü yayınlayarak heyecan dozunu daha da artırdı.

Akıllı telefon geçen yıl çıkış yapan Lenovo Legion Duel 2’ye benzeyecek. İmajlar çift art kamerayla donatıldığını gösteriyor. Ekranında çentik yahut delik yok. Şirket muhtemelen oyun tecrübesini olumsuz etkilememesi ismine selfie kamerasını üst kısımdaki çerçeveye yerleştirmeyi seçmiş.

Lenovo Legion Y90 özellikleri

Lenovo Legion Y90’ın art panelinde, büyük bir havalandırma deliği bulunuyor. Ayrıyeten RGB aydınlatma da unutulmamış. Aygıtta süratli şarj için iki USB-C ilişki noktası (biri solda, oburu altta) mevcut. İmgelerde kasanın ışıkta parladığını görebiliyoruz. Bu da metal gövdeyle geleceğine işaret ediyor.

Akıllı telefon 144 Hz yenileme suratı ve HDR takviyesine sahip 6.92 inç Samsung E4 AMOLED ekran taşıyacak. ZUI arayüzü ile çalışacak aygıt kullanıcılara, oyun tecrübesini üst düzeye taşıyacak birçok ince ayar ve seçeneğe erişim imkanı sunacak. Lenovo Legion Y90’ın yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu