Mobil

Apple tedarikçileri AirPods Pro 2’nin bu yıl piyasaya sürüleceğini onayladı

İkinci kuşak AirPods Pro’nun bu yılın ikinci yarısında piyasaya süreceği söyleniyor. Analistlerin bu taraftaki iddialarını doğrulayan yeni bilgiler ortaya çıktı. Apple’ın çip alımlarını hızlandırdığı ve iş ortaklarına şimdiden büyük siparişler verdiği bildiriliyor.

Apple tedarikçileri, 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenen ikinci kuşak AirPods Pro için bileşen sevkiyayına başlamaya hazırlanıyor. Tedarik zincirinden gelen son bilgiler AirPods Pro 2’nin bu yıl satışa sunulacağına dair söylentileri doğruladı.

AirPods Pro 2 nasıl olacak?

Merakla beklenen ikinci kuşak AirPods Pro’nun yeni bir dizaynla karşımıza çıkacağı bildiriliyor. Hatta Beats Fit Pro‘ya misal bir görünüm sunacağına yönelik argümanlar var. Kablosuz kulaklıkla ilgili tüketicileri heyecanlandıracak öteki kıymetli ayrıntılar da mevcut.

AirPods Pro 2’nin Apple Lossless Audio Codec (ALAC) takviyesi ile geleceği, yani kayıpsız ses sunacağı söz ediliyor. Bildiğiniz üzere şirketin piyasadaki hiçbir kablosuz kulaklığı kayıpsız ses tecrübesi sağlayamıyor. Son olarak şarj kutusunun pozisyonunu belirtmek için ses çıkartabileceğini de ekleyelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu