Mobil

Honor Magic V’nin dudak uçuklatan fiyatları sızdırıldı

Huawei’nin 2019 yılında kara listeye alınması ve yaptırımlar nedeni ile eski gücünü kaybetmesinin akabinde verdiği kritik kararlardan biri de Honor’un satılması oldu. 2020 yılının sonlarında Shenzen Zhixin New Information Technology Co. isimli konsorsiyumun bünyesine katılan şirket, günümüzde yaptırımlara takılmadan faaliyetlerini sürdürüyor.

El değiştirmesinin akabinde daldaki etkinliğini büyük ölçüde artıran Honor, bir müddettir katlanabilir telefon pazarına girmek için Magic V modeli üzerinde ağır mesai harcıyor. Daha evvel tanıtım tarihi ve teknik özelliklerinden kimileri açıklanan aygıtın artık de dudak uçuklatan fiyat etiketleri sızdırıldı.

Honor Magic V, fiyatı ile cüzdan yakabilir

Akıllı telefon kesiminde muteber sızıntıları ile bilinen WHY LAB, yakın vakitte Çinli mikroblog sitesi Weibo üzerinden Honor Magic V’nin fiyat etiketlerini gözler önüne seren bir görsel sızdırıldı. Aygıt, şu an için kesin olmamakla birlikte sınıfının en kıymetli modellerinden biri unvanını alabilir.

Sızıntıya nazaran katlanabilir telefon, 12 GB RAM + 256 GB ve 12 GB RAM + 512 GB olmak üzere iki farklı sürümle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Modelin fiyat etiketleri ise sırasıyla 2 bin 195 dolar ve 2 bin 350 dolar olarak belirlenmiş.

Üstte da görüldüğü üzere kelam konusu fiyatların katlanabilir telefon pazarına kıyasla bir oldukça uçuk olduğunu söyleyebiliriz. Fakat sızıntının bilakis aygıtın daha düşük fiyatlandırma ile satışa sunulması da epey mümkün.

Honor’un birinci katlanabilir telefonu pozisyonundaki Magic V, 10 Ocak’ta Çin’de düzenlenecek lansmanda vitrine çıkacak. Aktiflikten kısa bir müddet sonra ön siparişe açılacak model, birkaç gün sonra da ülke genelinde satışa sunulacak. Son olarak aygıtı ilerleyen devirlerde global pazarlara gelip gelmeyeceği ise şu an için bilinmiyor.

Pekala siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Honor Magic V’nin sızdırılan fiyat etiketleri gerçek olabilir mi? Gerçek olması durumunda şirket istediği satış amaçlarını tutturabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu