Mobil

Samsung Galaxy S22 serisinin tasarımı netleşiyor: İşte üç modelin yan yana imajı

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları için geri sayım başlamış durumda. Lansmana çok az bir müddet kala Galaxy S22 serisi ile ilgili sızıntıların sayısı artıyor. Unbox Therapy isimli YouTube kanalının yayınladığı son görüntü, aygıtların tasarımı ve boyutları hakkında ipuçları verdi.

Her ne kadar kelam konusu görüntü daha sonra gizlense de ekran imgeleri çoktan alınmıştı. Unbox Therapy’nin görüntüsünde Galaxy S22 Ultra, Galaxy S22 Plus ve olağan Galaxy S22’yi yan yana gösteriyor. Elbetteki aygıtların teğe bir ölçülerde hazırlanılan maketlerinden bahsediyoruz.

Lansman Şubat ayında gerçekleşebilir

Galaxy Note serisini anımsatan Galaxy S22 Ultra, hem boyut hem de kamera yerleşimi açısından selefine benzese de köşeli dizayna sahip olması dikkat çekiyor. Ayrıyeten kamera çıkıntısı da yok. Serinin temel versiyonu olan Galaxy S22’nin kompakt formu, küçük akıllı telefon sevenleri memnun edecek üzere gözüküyor.

Samsung Galaxy S22 serisinin ne vakit resmiyet kazanacağı şimdi netleşmiş değil. En son söylentilere nazaran akıllı telefonlar Şubat ayında düzenlenecek bir aktiflikte tanıtılacak. Güney Koreli şirketin Galaxy S21 serisini geçen yıl Ocak ayının ortalarında duyurduğunu hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu