Mobil

Galaxy S21 FE’nin Samsung Sitesinden Sızan Fiyatı Hayal Kırıklığı Yarattı!

Samsung Galaxy S21 FE‘nin Galaxy S22 serisinden yalnızca 1 ay evvel tanıtılacak olması, fiyatıyla ilgili kuşkuları de beraberinde getiriyor. Daha evvelki haberlerimizde sızan birtakım fiyatlardan bahsetmiş ve bu fiyatlar gerçek olursa, Galaxy S21 FE’nin piyasada pek de bahtının olmayabileceğini söylemiştik. Artık ortaya çıkan fiyat bilgisi ise, durumun düşündüğümüzden de makûs olabileceğini gösteriyor.

Softpedia’nın Samsung İrlanda‘nın web sitesinde “yakaladığı” listeye nazaran, 128 GB depolama alanına sahip Galaxy S21 FE’nin fiyatı 769 Euro olacak. 256 GB depolama alanına sahip modelin fiyatı ise 839 Euro. Daha evvel sızan fiyatların bunlardan 20 dolar daha ucuz olduğunu hatırlatalım. Galaxy S22’nin de büyük ihtimalle 799 dolardan başlayacağını düşünürsek, S21 FE’nin ne derece tercih edilebilir olacağı biraz kuşkulu görünüyor.

Ne yazık ki listeler, depolamanın ötesinde fotoğraflar yahut özellikler içermiyor. Lakin esasen telefonun özelliklerini artık büsbütün biliyoruz ve merak edilen bir ayrıntı kalmamış durumda.

Natürel ki bu listelerdeki bilgilerin yanlış olma ihtimali de var. Fakat resmi bir Samsung sitesinden geldiğine nazaran gerçek olduklarını varsayabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu