İnternet

Twitter’da seni takip etmeyenleri bul: 3 farklı metot

Twitter’da seni takip etmeyenleri bulmak için yapılması gerekenleri anlatıyoruz. Twitter’da takibi bırakanları bulmak için uygulama içinde ve dışında birkaç yol var.

  • Twitter’da sizi takip etmeyenleri ya da takibi bırakanları görmek için, kendi başınıza manuel olarak bakmanız yahut bir web hizmetini seçmeniz gerekir. 
  • Bu kullanıcıların sizi takip edip etmediğini görmek için “Takipçiler” listenizi gözden geçirebilir yahut Twitter profillerine bakabilirsiniz.
  • Hizmeti kullanmaya başladığınızdan beri sizi takip etmeyi bırakanları görmek için üçüncü taraf bir uygulama da kullanabilirsiniz. 

Takip Edilen Listenizi Denetim Edin

Kaç kullanıcıyı takip ettiğinize bağlı olarak, bu seçenek pratik olmayabilir. Ancak sadece birkaç yüz kişiyi takip ediyorsanız ve takip ettiğiniz bireylerin sizi takip edip etmediğini görmek istiyorsanız, bu listeye nispeten süratli bir biçimde göz atabilirsiniz.  

Web sitesinde yahut bir taşınabilir uygulamada Twitter profilinizi açın ve Takip edilen butonuna tıklayın. Listede seyahatin, hangi kullanıcıların adlarının yanında Seni takip ediyor etiketi olduğunu görün. Birisi yakın vakitte sizi takip etmeyi bıraktıysa, bu etiketi görmezsiniz. 

Kullanıcının Profil Sayfasını Ziyaret Edin

Belli bir kullanıcı hesabının sizi hala takip edip etmediğini bilmek istiyorsanız, diğer bir tahlil direkt o profil sayfasına gidip kullanıcı isminin yanında Seni takip ediyor etiketi aramaktır. Bu etiket yoksa kullanıcının sizi takip etmeyi bıraktığını anlayabilirsiniz. 

Üçüncü Taraf Bir Hizmet Kullanmak

Sizi takip etmeyi bırakanları takip etmenin en tesirli yolu, üçüncü taraf bir uygulama yahut web sitesi kullanmaktır. Twitter, takip edilmeyenlerden haberdar olmanız için basit bir yol sağlamaz, ancak ek uygulamalar kullanılabilir. Tekrar de güvenmediğiniz uygulamalara erişim vermeniz tavsiye edilmez.

  • Twitter Trump’tan kurtulma peşinde!
  • Instagram kıssalarında devrim!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu