Oyun

FIFA ve eFootball’un yeni rakibinden birinci oynanış görüntüsü

Futbol oyun dünyasına UFL de dahil olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene duyurulan ve akabinde girdiği uzun müddetli sessizlikle kendini merak ettiren imal, yeni ayrıntılarla ortaya çıktı. Oynanış konusunda beklenti arttıran UFL, birinci fragmanla hayranlarının karşısına çıktı.

Canlı bir aktiflikte gösterilen oynanış görüntüsü, birçok enteresan ayrıntıya sahip. Ayrıyeten rekabete yeni katılacak üretimin marka yüzü de aşikâr oldu.

UFL ne vakit piyasaya çıkacak?

FIFA‘nın son devirdeki aktifliğini kırmak isteyen Strikerz Inc, tam 6 yıldır sessiz sedasız bu oyunu geliştirmekteydi. Geçen sene içerisinde artık oyunun ismini duyuran takım, piyasaya ne kadar önemli olduğunu da göstermek istiyor. Bu bağlamda geliştirmeler yapmayı sürdüren Strikerz Inc, dün YouTube üzerinden düzenlenen canlı aktiflik ile oyuna dair yeni ayrıntılar verdi. Bilhassa nasıl görüneceği konusunda birçok soru işaretleri yer alan üretimin, birinci oynanış görüntüsü da yayınlandı.

Oyun mekaniklerine ayrıntılı bakış atma talihi yakalatan görüntü, oyuncular tarafından da ilgiyle karşılandı. Cristiano Ronaldo‘yu kapağına koyan UFL, birçok ekiple da partnerlik mutabakatı gerçekleştirdi. West Ham United, Sporting Lizbon, AS Monaco üzere kadroların yer aldığı işbirliğinde, tanıdık bir isim de bulunuyor. Ülkemizin kıymetli kadrolarından olan Beşiktaş, UFL ile partnerlik muahedesi gerçekleştirdi.

Lisanslı oyuncular, isimler ve formalar konusunda tam olarak açıklama yapılmayan UFL, oynaması fiyatsız olacak. Bilhassa adil oyun üzerinde duran geliştiriciler, son devirde ana akım futbol oyunlarının sunduğu kimi can sıkıcı ayrıntıları, kendi üretimlerinden uzak tutmak istiyorlar. 2022 içerisinde çıkacağı mutlaklaşan UFL, tam olarak hangi ay hangi gün çıkacak muhakkak değil. Geliştiriciler oyunun, hazır olduğunda çıkacağını belirttiler.

Futbol oyun dünyasına renk katması beklenen UFL, ilerleyen periyotlarda de yeni ayrıntılar sunmaya devam edebilir. Çünkü Strikerz Inc‘in yakın vakitte uzun bir oynanış görüntüsü daha yayınlayacağını sav edenler de var. Çok oyuncu odaklı üretimin performansı şimdiden merak konusu.

Pekala sizler UFL ve paylaşılan görüntüyü nasıl buldunuz? Mevzuyla alakalı ayrıntılı görüşlerinizi ve teorilerinizi rahatlıkla bizlere aktarabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu