Oyun

Epic Games, 70 TL’lik oyunu kısa mühletle fiyatsız yaptı

Epic Games Store, 70 TL bedelindeki simülasyon oyunu Moving Out’u fiyatsız yaptı. “Absürt fizik tabanlı bir taşıma simülatörü” olarak tanımlanan Moving Out’ta oyuncuların, sertifikasını yeni alan bir eşya düzenleme ve taşıma teknisyeninin kalabalık Packmore kasabası boyunca taşıma işlerini yürütmeleri gerekiyor.

SMG Studio & Devm Games iştirakiyle geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanan oyun birinci çıkışını 28 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirdi. Bir bağımsız yüklenici misyonunda kıssa modunu hem eşli hem de tek başınıza oynayabileceğiniz Moving Out, 29 Aralık saat 19:00’a kadar parasız oldu.

Moving Out oyunu, Epic Games platformunda fiyatsız

70 TL bedelindeki Moving Out oyununa fiyatsız erişmek için öncelikle Epic Games sayfasına uğramanız gerekiyor. Akabinde Yükle butonuna bastığınızda Epic Games hesabınızla sisteme giriş yapıyorsunuz. En sonunda ise ‘Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak oyunu kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir sefer kitaplığa ekledikten sonra ömür uzunluğu sizde kalıyor.


Moving Out oyunundan bir ekran manzarası

Moving Out oyununun konusu, Epic Games’te şöyle açıklanıyor; “Eşya dalında heyecan verici bir mesleğe hazır mısın? Sertifikasını yeni almış Eşya Düzenleme ve Taşıma Teknisyeni olarak kalabalık Packmore kasabasında taşıma işlerini üstleneceksin. Smooth Moves en büyük taşıma şirketi olmayabilir. Lakin bu azimli takım için hiçbir misyon çok tehlikeli yahut tuhaf değil. Şirketini göklere çıkar, renkli özelleştirilebilir karakterleri işe al ve kasabanı eşya tehlikesinden kurtar!”

Sistem ihtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 SP1 (64-bit) Windows 10 (64-bit)
İşlemci Intel Core2 Duo E8400 yahut AMD Phenom II X2 550 Intel Pentium G4600 yahut AMD FX-4350
Bellek 4 GB RAM 8 GB RAM
Depolama En az 2 GB En az 2 GB
DirectX 12 12
Ekran kartı Intel UHD 630 yahut Radeon Vega 8 GeForce GTX 750 yahut Radeon R9 270X

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu