Teknoloji

Anket: 2021’in görselliğiyle etkileyen ve Nvidia DLSS’i en uygun kullanan oyunu?

2021 yılı oyun manasında ne yazık ki ertelemeler sebebiyle biraz zayıf geçti. Lakin yeniden de birbirinden hoş oyunları deneyimleme fırsatı bulduk. Bilhassa oyun teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte grafik manasında bizleri bir oldukça etkileyen oyunları da deneyimleme fırsatı bulduk. Görsel kalitenin artmasıyla birlikte ister istemez performansla ilgili sorun yaşayan oyuncular oldu lakin bu noktada da Nvidia’nın yeni teknoloji DLSS yardımımıza yetişti.

Nvidia DLSS Nedir?

Yılın görsellik ve DLSS manasında en düzgününü seçmeniz için anketimize geçmeden evvel aslında Nvidia DLSS’in ne olduğunu kısa bir formda özetlemek daha âlâ olur. Nvidia DLSS’i kolay bir biçimde şöyle anlatabiliriz: Nvidia DLSS, yapay zeka yardımıyla düşük çöznürlüklü imgenin daha yüksek çözünürlükteki versiyonunu oluşturuyor ve bu sayede siz daha yüksek çözünürlükte görsellik ile oyunu deneyimleyebiliyorsunuz. Bu esnada da manzaranın yepyenisi düşük çözünürlüklü olduğu için daha yüksek performans alabiliyorsunuz. Kısaca oyunu hem yüksek çözünürlük ayarlarında oynuyor hem de yüksek FPS kıymetleri alıyorsunuz.

Aşağıdaki anketimizde de DLSS’i kullanan ve en güzel grafik tecrübesini sunan oyunları sizler için derledik ve sizlere sormak istedik. Sizce bu yıl Nvidia DLSS kullanan ve en âlâ grafik tecrübesini sunan oyun hangisi?

Sizce bu 9 oyundan en düzgün grafik tecrübesini sunan oyun hangisi? Guardians of the Galaxy Call of Duty: Vanguard Deathloop Bright Memory Infinite Five Night’s At Freddy’s: Security Breach The Medium Outriders Metro Exodus Enhanced Edition The Ascent Oy Ver 1 kişi oy verdi. Sonuçları Göster Sizce bu 9 oyundan en güzel grafik tecrübesini sunan oyun hangisi? Guardians of the Galaxy Call of Duty: Vanguard Deathloop Bright Memory Infinite Five Night’s At Freddy’s: Security Breach The Medium Outriders Metro Exodus Enhanced Edition The Ascent Anket Sonlandı 1 kişi oy verdi. Sonuçları Göster Sizce bu 9 oyundan en güzel grafik tecrübesini sunan oyun hangisi? 100% Guardians of the Galaxy 1 oy 0% Call of Duty: Vanguard 0 oy 0% Deathloop 0 oy 0% Bright Memory Infinite 0 oy 0% Five Night’s At Freddy’s: Security Breach 0 oy 0% The Medium 0 oy 0% Outriders 0 oy 0% Metro Exodus Enhanced Edition 0 oy 0% The Ascent 0 oy 1 oya nazaran sonuçlar listelenmiştir. Ankete Dön

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu