Mobil

Samsung Galaxy S21 FE daha tanıtılmadan satıldı!

Samsung Galaxy S21 FE modeli için artık geri sayıma geçildi. Şirketin fiyat performans konusunda övgüleri topladığı akıllı telefon, yakın bir mühlet zarfında kullanıcılarının karşısına çıkacak. Merak uyandıran aygıt ile alakalı her geçen gün yeni ayrıntılar ortaya çıkarken, çok konuşulacak bir sızıntı kendini gösterdi.

Güney Afrika‘da yaşayan bir kullanıcının, satışa şimdi çıkmayan akıllı telefonu satın aldığı ortaya çıktı. Bununla kalmayan aygıt sahibi, bir de kutu açılış görüntüsü çekti.

Samsung Galaxy S21 FE şimdi çıkmadan kendini gösterdi

YouTube üzerinden paylaşılan görüntüde, Samsung Galaxy S21 FE modelinin kutu içeriği ve telefonun nasıl gözüktüğü görülmekte. Kutu açılış görüntüsünü gerçekleştiren MMMike isimli kanal, daha sonradan da yorumlarının yer aldığı bir inceleme görüntüsü daha çekti. Birinci olarak Reddit üzerinden içerikleri paylaşan kullanıcı, bir çeşit soru yanıt yapmayı da ihmal etmedi.

Samsung Galaxy S21 FE modelini POCO X3 ile kıyaslayan MMMike, yeni aygıtının daha hafif ve kaliteli hissettirdiğini aktardı. Pek çok teknik özelliği de doğrulayan kullanıcı, ekranda tıpkı Galaxy S21 serisinde yer alan ultrasonik parmak izi okuyucusunun olmadığını belirtti. Kullandığı aygıtın Snapdragon 888 işlemcisine sahip olduğunu aktaran YouTuber, aygıtın içerisinde 6 GB RAM olduğunu doğruladı.

Akıllı telefonun süratli şarj ve süratli kablosuz şarj dayanağına sahip olduğunu aktaran MMMike, aygıtın içerisinde 4 bin 500 mAh batarya olduğunu belirtti. Ekranda yeşil bir ton olduğunu belirten kullanıcı, bu durumu değiştiremediğini aktardı. Bununla birlikte aygıt içerisinde renk ayarlarının ayrıntılı olmadığı öğrenildi.

Yayınlanan görüntüler ve ortaya çıkan ayrıntılar sürpriz olurken, Samsung cephesinden bir karşılık gelmedi. MMMike isimli YouTuber‘ın nasıl oldu Samsung Galaxy S21 FE modelini satın aldığı da bilinmiyor. Şimdi lansmanı yapılmayan akıllı telefon, 2022‘nin birinci günlerinden itibaren teknoloji dünyasına merhaba diyecek. Akabinde gelen süreç içerisinde aygıtın çok beklemeden satışa çıkması kestirim ediliyor.

Pekala sizler bu sızıntı hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce akıllı telefon nasıl erkenden satın alındı? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu