Sosyal Medya

ABD’li bayan polis, OnlyFans hesabı ifşa olunca istifa etti

ABD’nin Colorado eyaletinde çalışan eski bir bayan polis, meslektaşlarının zımnî OnlyFans hesabı olduğunu keşfettikten sonra işini bırakmak zorunda kaldığını argüman etti. 46 yaşındaki Melissa Williams, polislikten ayrılmak için 30.000 dolarlık kıdem tazminatı aldığı bildirildi.

OnlyFans hesabı üzerinden fotoğraf ve görüntüler paylaştığını, lakin bu paylaşımların ifşa edildiğini söz eden ABD’li polis açıklamasında, “Şoktaydım ve panik halindeydim, zira hayatımın bu iki kısmının iç içe geçmesini asla istemedim.” dedi.

Bayan polisin OnlyFans hesabı deşifre edildi

LinkedIn profiline nazaran 28 yıllık bir polis olan Melissa Williams, Kocasıyla olan hayatını renklendirmek ve birebir vakitte tehlikeli işinden kurtulmak için Mayıs 2020’de OnlyFans hesabı açmaya karar verdi. “Patronlarının yatak odasını gözetlediğini hisseden” bayan polis, bu hesabın işini yapma yeteneğini hiçbir vakit etkilemediğini lisana getirdi.

Arapahoe Şerif Ofisi ise Williams’ın bu gözetleme tezlerine karşılık vermedi.

OnlyFans’ta Lexi Bella (@the_real_bella_lexi) takma ismiyle tanınan Williams, yüklü olarak kendisinin ve zımnilik nedeniyle anonim kalmayı seçen kocasının fotoğraflarını paylaştı. İki çocuk annesi, “Kocamla paylaştığımız birçok fotoğraf, özel hayatımızda yıllar boyunca edindiğimiz şeyler. Haftada 60 saate kadar çalışıyordum, bu yüzden çoğunlukla kocam sayfayı yönetti.” dedi.

Polis memuru, Ağustos 2021’de ise işvereninin isimsiz bir ihbar aldığını öğrendi. Bu duruma şaşıran Williams, e-posta yoluyla resmi bir şikayet aldığını, bunun üzerine meslektaşlarının kendisi hakkında konuştuklarını, hatta kimilerinin OnlyFans hesabına abone olduğunu öğrendiğini söyledi.

Dehşete kapılmış polis memuru, “Şikayet apansızın ortaya çıktı. Sinirlendim ve utandım, zira takım arkadaşlarım davranışlarımı araştırmak için fiyatlı hesabıma nasıl eriştiklerini yazıyordu.” dedi. Williams, bunun üzerine mahallî kuvvet ve avukatının 30.000 dolarlık bir kıdem tazminatı paketi hazırladığını aktardı.

Williams şu anda OnlyFans’tan ayda 4.000 dolar -polis maaşından daha az- kazandığını söylese de, daha fazla vakit harcayabileceği için sayfasının gelişeceğini umuyor. Lakin gelecekte, güvenlik yahut kurumsal eğitimde takım önderi yahut yönetici olmayı hedefliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu