Mobil

Galaxy S22 ailesinin tanıtılacağı Unpacked tarihi muhakkak oldu

Samsung’un yeni kuşak amiral gemisi ailesi Galaxy S22 duyurusu için artık son dönemece girmiş durumdayız. Bir müddettir aygıtların potansiyel fiyatlarına dair birçok bilgi sızdırılmış olsa da tanıtım tarihi hala belirli değildi. Geçtiğimiz haftalarda Galaxy Unpacked aktifliğinin Şubat ayının başında yapılacağını resmen onaylayan Samsung, aşikâr bir tarih vermekten kaçınmıştı. Lakin son gelen bir sızıntıya nazaran aktifliğin düzenleneceği tarih ve saat resmen ortaya çıktı.

Galaxy S22 ailesi, 9 Şubat tarihinde resmen tanıtılacak

Samsung tarafından Şubat ayının başı olarak belirtilen Galaxy Unpacked aktifliğinin düzenleneceği tarih en sonunda ortaya çıktı. Daha evvel Android aygıtlarla ve bilhassa Samsung ile ilgili verdiği muteber sızıntılarla bilinen Evan Blass AKA, aktifliğin tanıtım görseline erişmeyi başardı ve tanıtım tarihi belirli oldu. Aşağıda yer alan görselden de görebileceğiniz üzere Galaxy Unpacked, 9 Şubat tarihinde, saat 15:00’da yapılacak.

Fakat burada şunu da belirtmek gerek: Sızdırılan saatin hangi saat dilimini işaret ettiği şimdi muhakkak değil. Evvelki söylentiler, aktifliğin 8 Şubat’ta düzenleneceğinden bahsediyordu lakin muhakkak ki Güney Kore menşeli şirket, planlarında küçük bir değişiklik yapmaya karar vermiş. Buna rağmen, önümüzdeki günlerde Samsung’un aktiflikle ilgili resmi bir açıklama yapması ve hem tarih hem de saat konusunda kesin bilgiler vermesi bekleniyor.

Tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu üzere, bu yıl da Samsung’un 2022 amiral gemisi serisinde 3 farklı model tanıtması bekleniyor: Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra. Her üç modelin de Samsung’un yeni kuşak Exynos 2200 yonga setiyle gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Tasarım açısından, standart Galaxy S22 ve Galaxy S22+’ın sızdırılan görsellerde görüldüğü üzere geçen yılın dizaynını koruduğuna inanılıyor. Her iki telefonun da 50 Megapiksellik bir ana kamera ile geleceği söyleniyor.

Pekala sizler Galaxy Unpacked aktifliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Samsung, daha evvel sızdırılmış bilgilerin yanı sıra sürpriz bir duyuru gerçekleştirebilir mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu