İnternet

Yılın Reklam Network’ü Mükafatı 2021’de de AdColony’nin!

AdColony, taşınabilir dünyanın en başarılı kampanyalarının belirlendiği MMA Smarties Türkiye, ve MMA Smarties EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) merasimlerinden 4 farklı kampanyası ile 7 ödül kazanarak taşınabilir sanayide farkını 2021 yılında da ortaya koymayı başardı. Birebir vakitte MMA Smarties Türkiye’nin en itibarlı kategorilerinden olan Yılın Reklam Network mükafatını 2020 yılından sonra 2021’de de kazandı.

AdColony, MMA Smarties Türkiye’den 6 Mükafatla Döndü

AdColony, yenilikçi, etkileşime geçiren ve taşınabilir reklam dünyasında fark yaratan Türkiye’de en çok öne çıkan kampanyalarının ödüllendirildiği, dalın en itibarlı ödüllerinden MMA Smarties Türkiye’de 6 ödül kazanmayı başardı.  

Kazananlar, Türkiye’de yüzlerce müracaat ortasından seçildi ve birinci olarak, kısa listeyi belirlemek için önde gelen markalar, ajanslar ve teknoloji geliştiricilerinden oluşan 100’den fazla pazarlama uzmanının yer aldığı SMARTIES Heyet Kurulu tarafından değerlendirildi. Kısa listeye alınan bu kampanyalar daha sonra MMA’nın bağımsız heyeti tarafından sanal heyet oturumlarında incelendi.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika  bölgelerini kapsayan MMA Smarties EMEA müsabakasında ise 2 farklı kategoride mükafatı kucaklayan AdColony, yenilikçi taşınabilir kampanyalarıyla, dalın en itibarlı ödül kuruluşlarından biri olan MMA Smarties tarafından taçlandırılan 8 mükafatla, kendi kesiminde hizmet verdiği tüm bölgelerde farkını bir sefer daha ortaya koydu.

MMA Smarties Türkiye Yılın Reklam Ağı: AdColony

Cheetos Monster – AdColony Instant Play ™ HD Görüntü Taşınabilir Reklam Kampanyası

Görüntü Reklamcılık – Bronz

Taşınabilir Oyun, Oyunlaştırma ve E-Spor – Bronz

Riot Games – Valorant  – AdColony  Instant Play ™ HD Görüntü Taşınabilir Reklam Kampanyası Taşınabilir Oyun, Oyunlaştırma ve E-Spor – Gümüş Görüntü Reklamcılık – Bronz

Samsung – Galaxy A Serisi – AdColony Spotify Reklam Kampanyası[1]  Görüntü Reklamcılık – Bronz

Öteki kazananları görmek için, 2021 Smarties Turkey Winners Gallery!

MMA Smarties EMEA Samsung –  Samsung Galaxy Ecosystem – AdColony  Instant Play ™ HD Görüntü Taşınabilir Reklam Kampanyası Görüntü Reklamcılık – Altın İnovasyon – Gümüş Başka kazananları görmek için, 2021 Smarties EMEA Winners Gallery!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu