İnternet

Twitter, karakter sınırlaması olmadan tweet atmaya müsaade verebilir

Twitter, kullanıcıların kendilerini daha rahat söz etmelerini sağlamak hedefiyle yeni bir özelliği platforma dahil etmek için çalışıyor. Toplumsal medya platformu, Twitter Makaleleri özelliğiyle kullanıcılara tek seferde daha fazla bir şeyler yazabilme imkanı sunacak.

Özellik hakkında yakın vakitte açıklama yapılacak

Twitter’da bir kullanıcı tweet atarken karakter sınırlamasıyla karşı karşıya kalıyor. Bir mühlet platformda 140 karakter sonu uygulanıyordu fakat bu durum 2017 yılında 280 karaktere çıkarılmıştı. Tekrar de bir kullanıcı uzun bir mevzu paylaşacağı vakit ya bağlı tweetler atıyordu ya da diğer yerde yazdığı bir şeyin imgesini alıp bunu paylaşıyordu lakin bu durum yeni bir bilhassa değişebilir.

Aksine mühendislik çalışmalarıyla uygulamalardaki bâtın özellikleri keşfetmesiyle ünlü Jane Manchun Wong, bu defa de Twitter’daki bir özelliği ortaya çıkardı. Yeni özellik, platformdaki kullanıcıların daha fazla söz içeren tweet atmasına imkan tanıyacak.

Google One VPN artık iOS aygıtlarda da kullanılabilir

22 sa. evvel eklendi

Twitter’ın bu özelliği genel kullanıma ne vakit sunacağı bilinmezliğini koruyor. Twitter Makaleleri özelliği şimdi hiçbir kullanıcıya sunulmadı ve bahse dair konuşan bir şirket sözcüsü, özelliğin kapsamı ve nitelikleri hakkında yakın vakitte açıklama yapacaklarını belirtti.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Twitter, Makaleler isminde yeni bir özellik üzerinde çalışıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu