Mobil

Xiaomi önderinden MIUI 13 açıklaması!

Çinli teknoloji üretim devi Xiaomi, en son amiral gemisi serisi Xiaomi 12 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bugün, şirketin kurucusu ve CEO’su, MIUI 13’ün Xiaomi 12 ile piyasaya sürüleceğini resmen onayladı. Ayrıyeten hem Xiaomi 12 hem de MIUI 13, 28 Aralık’ta tanıtılacak. Lakin şirketin aygıt kutudan çıkmadan öne son yazılımı yükleyip yüklemeyeceğine dair bir bilgi paylaşılmadı.

Xiaomi’nin başkanı Lei Jun, tüm sorulara yanıt oldu

Xiaomi’nin kurucusu, lideri ve CEO’su Lei Jun, Xiaomi 12 ve MIUI 13’ün resmi olarak piyasaya sürülmesinden evvel kimi açıklamalar yayınladı. Kelamları, şirketin geçen yıl karşılaştığı zorlukları anlatıyor. Ayrıyeten Xiaomi üst seviye yolda tırmanmaya nasıl devam edecek ve akıllı elektrikli araba 2024’te nasıl başarılı bir biçimde piyasaya sürülecek üzere sorulara da karşılık oluyor.

Lei Jun, Xiaomi grubunun önemli bir formda geliştiğini söylüyor. Ayrıyeten daha süratli ve istikrarlı bir tecrübe elde edeceğini argüman ediyor. Doğal açıklamanın bu kısmın, Xiaomi 12 ve MIUI 13’ün süratli ve daha stabil bir tecrübe sunacağına işaret ettiği söyleniyor.

Bu açıklamaların akabinde Leı Jun bir demeç yayınladı ve şunları söyledi:

Kış gündönümü bir yıl kadar büyüktür. Bugün çok ritüel bir güneş terimi olan kış gündönümü. Bu özel günde, herkesle birkaç söz konuşun. Bu yıl, Xiaomi ve Mi’nin birlikte gittiği 11. yıl. Bu yıl boyunca, gibisi görülmemiş birçok zorlukla karşılaştık. Çok ilerleme kaydettik. Daha fazla büküldük ve dönüş yaşadık. Daha da değerlisi eksikliklerimizi, çözülmesi gereken çeşitli zorlukları ve meseleleri daha net gördük. Birebir vakitte herkesin beklentilerini ve umut dolu yeni bir seyahati gördük. Xiaomi’nin büyümesi yeni bir düzeye sağlam bir formda adım atmalı…

Bugün peşinde olduğumuz şey yalnızca süratli değil, birebir vakitte istikrar, istikrar ve istikrar ve uzun vadeli istikrar. Bu, şirket stratejimiz için geçerlidir ve eser stratejisi de o denli olmalıdır. Xiaomi’nin üst seviye yolu, bir sonraki adıma nasıl tırmanmaya devam edecek? Xiaomi Smart Life için bir sonraki adım nedir? Akıllı elektrikli araçlar 2024’te nasıl başarılı bir biçimde piyasaya sürülecek? Daha süratli ve istikrarlı nasıl olunur, çözmeye çalıştığımız büyük sorulardır. Soru sıkıntı, fakat net bir fikriniz varsa, karşılığı bulabileceksiniz. Bu yıl boyunca Xiaomi hayranları bize birçok fikir verdi. Lütfen içiniz rahat olsun, herkesin fikrini gördüm ve takımımız sahiden önemli bir halde gelişiyor. Yakında çıkacak olan Xiaomi 12 ve MIUI 13, herkese verdiğimiz karşılıklardır.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu