Mobil

Xiaomi 12 küresel versiyonu Geekbench’te görüntülendi

Xiaomi yeni amiral gemisi Xiaomi 12 ile global pazara açılıyor. Yüksek özelliklere sahip Xiaomi 12, küresel versiyonu ile Geekbench testlerinde görüntülendi. Testlere giren Xiaomi 12 modelinin 8 GB RAM belleğe sahip olduğu görülürken, 12 GB’lık versiyonun gelip gelmeyeceği hala muhakkak değil.

Xiaomi 12’nin küresel versiyonu Geekbench’te ortaya çıktı

Geçtiğimiz ay tanıtılan Xiaomi 12‘nin küresel sürümü yakında çıkış yapacak. Şimdilik sızıntılarla karşımıza çıkan Xiaomi 12, bugün Geekbench’te görüntülendi. Geekbench bilgilerine nazaran 8 GB RAM bellek ile gelecek olan Xiaomi 12’nin bir de 12 GB RAM bellekli versiyonu olması bekleniliyor.

Öte yandan söylentilere ve Geekbench performansına nazaran başka versiyon üzere Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile gelmesi beklenilen Xiaomi 12 küresel versiyonu, yazılım olarak Android 12’yi kullanıyor. Tek çekirdek testinden 711 puanla geçen Xiaomi 12, çoklu çekirdek testinden ise 2834 puanla geçiyor. Son olarak 6,28 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekrana sahip olması beklenilen Xiaomi 12, 120Hz yenileme suratı, 256 GB’a kadar depolama ve 67W süratli şarj takviyesi üzere özelliklere sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu