BilimTeknoloji

Spider-Man’in yeni sineması vizyona bomba üzere girdi: No Way Home’dan inanılmaz açılış

Yılın en çok beklenen sinemalarından birisi olan yeni Spider-Man filmi Spider-Man: No Way Home, geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Vizyona girmesi ile birlikte de beklenen rekor geldi.

Tüm Vakitlerin En İyi 3. Açılışı

17 Aralık’ta resmi olarak vizyona giren Spider-Man: No Way Home, Amerika’da açılış hafta sonunda 253 milyon dolar hasılat elde ederek yurt içi hasılat rekoru kırdı. Amerika dışında küresel olarak ise film 334.2 milyon dolar hasılat elde ederek dünyada toplam 587.2 milyon dolar hasılat elde etti. Bu hasılata yalnızca birinci hafta sonunda ulaştığını belirtelim.

Bu hasılat birebir vakitte yalnızca pandeminin en uygun açılışı manasına gelmiyor, tüm vakitlerin en düzgün açılış yapan üçüncü sineması manasına geliyor. Birinci iki sıradaki sinemalar ise tekrar Marvel’ın sinemaları olan Endgame ve Infinity War. Spider-Man: No Yaw Home ülkemizde de büyük bir açılış ile başladı lakin net istatistikler günün ilerleyen saatlerinde gelecektir. 

Pandeminin olmadığı bir vakitte vizyona girseydi ne olurdu gerçekten büyük bir merak konusu. Şu anda isteyenler Spider-Man: No Way Home’u sinemalarda bulabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu