Mobil

Selfie odaklı Vivo S12 Pro’nun çift ön flaşı gözüktü!

Temmuz ayında tanıtılan Vivo S10’un selefi Vivo S12 serisi Çarşamba günü tanıtılacak. 50 Megapiksel birincil kamera + 8 Megapiksel ultra geniş açı sensöründen oluşan çift ön kamera kurulumuna sahip olması beklenen üst düzey S12 Pro modeli hakkında şirketten yeni bir açıklama geldi. Şirket, Çin’in toplumsal medya platformu Weibo’da bir görüntü paylaştı ve S12 Pro’nun ön tarafına yüze bakan çift flaş yerleştirdiğini açıkladı.

Vivo S12 Pro’nun çift LED flaşı, ön çerçeveye entegre edildi

Vivo resmi hesabından yaptığı paylaşımda, S12 Pro modelinin ön tarafına çift LED flaş koyduğunu belirtirken birebir vakitte ön kameraların “dört yumuşak ışık ile donatıldığı” bilgisini paylaştı. Bu açıklama, flaşlardan her birinin çift tonlu olacağı manasına geliyor.


Vivo S12 Pro, ön tarafında çift LED flaş bulunduracak.

Görüntüden da anlaşılacağı üzere, çift LED flaş telefonun ön tarafına çok göze batmayacak halde konumlandırıldı. Vivo, ön kameraları S12 Pro modelinin çentiği içerisine koyarken; flaşları ise ön çerçevenin sağ ve sol üst kısımlarına yerleştirdi. Böylelikle en-boy oranı da olumsuz etkilenmemiş oldu.

Ayrıyeten şirket, bunun üzere daha fazla sürpriz geleceğini de söyleyerek kullanıcıları tanıtım aktifliğine davet etti. Vivo S12 serisi, 22 Aralık Çarşamba günü Çin’de tanıtılacak. Her vakit olduğu üzere, birinci başta sadece Çin pazarında satışa çıkması ve küresele ilerleyen günlerde gelmesi bekleniyor.

S12 Pro’nun beklenen özellikleri

Sızıntılara nazaran Vivo S12 Pro, MediaTek Dimensity 1200 işlemciden güç alacak. 6nm fabrikasyon süreci ile üretilen işlemci, bünyesinde 1x Cortex-A78, 3 x Cortex-A78 ve 4 x ARM Cortex-A55 çekirdekleri barındırıyor. Ek olarak GPU muhtaçlığını ise Mali-G77 MC9 grafik yongası ile gideriyor.

Aygıt, USB-C üzerinden şarj olan 44W süratli şarj dayanağına sahip bataryadan beslenecek. Öte yandan fiyat etiketinin 471 dolar düzeylerinde olması bekleniyor. Ayrıyeten art tarafında 108 Megapiksel ana kamera + 8 Megapiksel ultra geniş açılı kamera + 2 Megapiksel makro sensör bulunacağı güçlü ihtimaller ortasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu