Mobil

Samsung’un, Galaxy S22’de yer Alacak S Pen İçin Özel Planları Var!

Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy S21 FE 5G akıllı telefonunu tanıtmış ve satışa sunmuştu. 10 bin 999 TL‘lik fiyatıyla fazla “iddialı” olan Galaxy S21 5G ön incelemesini de sizlerle paylaştık ve yakında ayrıntılı incelemesini de sizlerle buluşturacağız. Öte yandan Güney Koreli şirketin çok kısa bir mühlet içinde yeni amiral gemisi Galaxy S22 serisini de tanıtması beklenirken, yeni seri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni gelen bilgi ise, S Pen hakkında.

Yeni sızan bilgilere nazaran Galaxy S22’de S Pen kalemi için yeni bir güncelleme yapılacak. Selef model S Pen’in gecikme mühleti 9 milisaniye olurken, yeni seri ile bir arada bu müddetin 2.8 milisaniyeye düşürüleceği söyleniyor. Bunun Samsung Galaxy S22’yi çizerler için daha alımlı hale getireceği açık. Hassaslıkta 3’te 2’den fazla olan bu düzgünleştirme S Pen kullanıcıları için daha akıcı ve daha doğal bir tecrübe sağlamaya yetecektir. Elbette bu sızıntı gerçek çıkar ise.

9 ms gecikmeli S Pen, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra’da kullanılmış ve epeyce da beğenilmişti. Bu müddetin aşağı indirgenmesi büyük bir performans artışına sebep olacakken, elbette yeni seride bu kalemden sen çok tekrar “Ultra” modelinde faydalanılması bekleniyor; çünkü ekranı en büyük Galaxy S22 modeli “Ultra” olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu