Mobil

Redmi K50 Pro, Xiaomi 12 ile birebir kameraya sahip olabilir

Redmi’nin Şubat ayında tanıtacağı yeni modeli Redmi K50 Pro hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde olası tüm özellikleri ortaya çıkan Redmi K50 Pro hakkında hala birtakım bilinmeyenler mevcut. Gelin Redmi K50 Pro‘nun sızdırılan özelliklerine göz atalım.

Redmi K50 Pro’nun ortaya çıkan tüm özellikleri

Bugün gelen sızıntılara nazaran Redmi K50 Pro, Xiaomi 12 ile birebir kameraya sahip olacak. Sızıntının sahibi aygıtın art kamerasının Xiaomi 12, Realme GT 2 Pro ve Oppo Find X3 Pro üzere bilinen aygıtlarda bulunan sensör ile tıpkı sensör olduğunu belirtti. Bu sensörün ise Sony IMX766 olduğunu açıkladı. Evvelki sızıntılar ise Redmi K50 Pro ve Redmi K50 Pro Plus modellerinin birebir kamerayı kullandığı istikametindeydi. Yani bu iki aygıt da muhtemelen ana kamera olarak Sony IMX766 sensörü kullanacak.

Öte yandan evvelki sızıntılara baktığımızda Redmi K50 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile birlikte geleceğini öğrenmiştik. Ekran tarafında muhtemelen 6,67 inç büyüklüğünde AMOLED bir panel kullanılacak. İşletim sistemi MIUI 13 olurken, cihazın 120W süratli şarj dayanağına, 12 GB RAM belleğe ve 4700mAh’lik bir bataryaya sahip olacağı da tekrar evvelki sızıntılar ortasında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu