Oyun

PUBG MOBILE Yeni Yıl Galasında 600 Bin TL’lik Ödül Dağıtacak

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, tüm oyun severleri sürpriz isimlerin katılacağı ve büyük mükafatların dağıtılacağı Yeni Yıl Galasına davet ediyor. Her vakit yenilikçi içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmayı hedefleyen PUBG MOBILE, Yeni Yıl Galası etkinliğinde 600 Bin TL kıymetinde ödül dağıtarak bu hususta büyük bir rekora da imza atacak.

Burak Özçivit, Sefo, Uzi, İrem Derici ve Mustafa Ceceli üzere birbirinden ünlü isimlerin katılacağı aktiflikte, PUBG MOBILE’ın tanınan haritalarına benzeri haritaların tasarlandığı AR (Arttırılmış Gerçeklik) ve xR (Genişletilmiş Gerçeklik) teknolojileri tıpkı anda kullanılacak. Bu özel teknoloji tamamı Türk yazılımcılardan oluşan 22 kişilik bir takım tarafından 1.100 saatten fazla vakit harcanarak geliştirildi.

İzleyenlere 600 Bin TL’lik ödül dağıtılacak

Bu yıl PUBG MOBILE bu özel aktiflikle yeni yılı kutlamak için toplamda 600 Bin TL’lik ödül ile büyük bir çekiliş hazırlığına gidiyor. Apple Macbook Pro, iPad Pro, PlayStation 5 ve daha birçok mükemmel mükafatın oyun severlere dağıtılacağı Yeni Yıl Galası özel yayını, 31 Aralık akşamı 21:30’da PUBG MOBILE Türkiye YouTube kanalında başlayacak.

Türkiye tüm pazarlarda öncü pozisyonda

“Dünya bizi izliyor, Tencent Games Türkiye tüm pazarlardaki öncü pozisyonunu sürdürecek” diyen Tencent Games Ülke Müdürü Aras Şenyüz Türkiye’de oyun severleri harekete geçirmek için hayata geçirilen özel etkinlikler ile ilgili açıklamasına şu halde devam etti: 

“İçerik üretimi Tencent Games için vazgeçilmez ve güçlü bir kas. Yalnızca oyun tecrübesi alanında değil topluluk idaresinde de içerikle irtibat kurmayı tercih ediyoruz. Formatlarımız, kliplerimiz, içerik mekaniklerimiz, teknoloji kullanma formülümüz büsbütün özgün. Kopyala yapıştır yapmadığımız için taklit edilemiyoruz ve taklit edilemediğimiz için eşsiz bir ilgi ve büyümeyle karşı karşıyayız. Amerika’dan Çin’e içerik oluşturma formüllerimiz takip ediliyor, ‘örnek çalışma’ olarak kabul ediliyor”.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu