Oyun

Epic Games, 60 TL’lik oyunu fiyatsız yaptı!

Epic Games yıl başına kadar her gün 1 tane, toplamda 15 adet fiyatsız oyun verecek. İkram oyun dağıtımına 16 Aralık’ta başlayan şirket, Shenmue 3’ü parasız yaptı. 24 saat müddet ile hiçbir para ödemeden indirilen aksiyon ve macera tipindeki rol yapma oyunu bugün yine fiyatlı oldu.

Epic Games Store artık de 60 TL bedelindeki Neon Abyss isimli oyunu fiyatsız yaptı. Veewo Games tarafından geliştirilen ve Team17 Digital Ltd. tarafından yayınlanan platform oyunu, 29.07.2020 tarihinde Epic Games’te çıkışını gerçekleştirdi. Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One dayanağı bulunan Neon Abyss 24 saatliğine PC’ye ücretsiz yüklenebiliyor.

Epic Games, 60 TL’lik Neon Abyss oyununu fiyatsız yaptı

Neon Abyss, “Hades’in kurduğu “Grim Squad”ın bir modülü olarak Abyss’e yanlışsız ateş ederek ilerleyeceğin, heyecanlı bir rogue gibisi aksiyon-platform oyunu” olarak açıklanıyor. Oyun ayrıyeten ateş ederek ilerleme aksiyonu ile derin rogue gibisi mekaniklerini bir ortaya getiriyor.


Neon Abyss’den bir oynanış manzarası.

Neon Abyys’de Hades tarafından Abyss’e sızmak ve Yeni Rableri yenmek için kurulan bir özel tim olan “Grim Squad”ın üyesi olarak oynayabiliyorsunuz. Her oynayışınızda yeni odalar, eşyalar, kısım sonu canavarları, özel kurallar ve hatta yeni sonlar sizleri bekliyor. Bununla bir arada her zindan eşsiz olduğu ve genişleyebildiği için kendi oyun biçimine ahenk sağlayabiliyor.

18.12.2021 saat 19:00’a kadar Neon Abyss’e fiyatsız sahip olabilirsiniz. Belirlenen müddet zarfında oyunu Epic Games Launcher aracılığıyla kitaplığınıza eklemeniz kâfi. Akabinde ömür uzunluğu sizde kalacaktır.

Sistem ihtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) [email protected] GHz, AMD FX 6300 3.5 GHz
Bellek 4 GB RAM 6 GB RAM
DirectX 11 11
Ekran kartı GeForce 7600 GS (512 MB) GeForce 7600 GS (512 MB) yahut üzeri
Metin lisanı: İngilizce, Kolaylaştırılmış Çince, Klasik Çince, Almanca Fransızca, İtalyanca, Japonca, Rusça, İspanyolca (İspanya)
Seslendirme lisanı: İngilizce

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu