Teknoloji

PS5’in beklenen yarış oyunu Gran Turismo 7’den PS5 özellikleri için yeni bir görüntü geldi

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Polyphony Digital‘in yaptığı PlayStation markasının en popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7‘den yeni bir görüntü geldi.

Yeni görüntüde oyunun PS5 özellikleri ve geliştirme sürecinin art planına dair yeni ayrıntılar görüyoruz. Gran Turismo 7, 4 Mart 2022’de çıkış yapacak. Oyun, daha evvel de açıklandığı gibi PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Oyunun Türkçe lisan dayanağı ile çıkış yapacağını da belirtelim. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

Gran Turismo 7 PS5 Özellikleri

  • Çarpıcı görseller: Dikiz aynanızdan gerinizdeki sürücüyü görün, güneş ışıklarının arabanızın gövdesinde dans edişini izleyin, 4K çözünürlük ve saniyede 60 kareyi hedefleyen HDR’ın* dayanağıyla PS5™’in ışın izleme gücünü kullanın ve muazzam gerçekçilikte fotoğraflar çekin.
  • Süratli yükleme: PS5 konsolunun ultra yüksek süratli bir SSD’si sayesinde yarış aktifliklerine vakit kaybetmeden katılın, garajınıza göz gezdirin ve GT7 modları ve menüleri ortasında pürüzsüzce geçiş yapın.
  • Uyarlanabilir tetikler: DualSense™ kablosuz denetim aygıtının uyarlanabilir tetikleriyle kilitlenme tersi fren sisteminin ve dönen lastiklerin titreşimini, farklı arabaların fren dirençlerini hissedin.
  • Dokunsal geri bildirim: Büyüleyici dokunsal geri bildirimle asfalttaki küçük tümseklerden kaldırımdaki çukurlara kadar her şeyi, yoldaki yerinizi fark edin.
  • Uyumlu kulaklıklarda Tempest 3D AudioTech: PS5 konsolunun eşsiz 3D Ses özelliğiyle pistteki öteki arabaların ve şoförlerin nerede olduğunu hissedin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu