Oyun

Ghostwire: Tokyo yeni güncellemeyle birlikte Xbox Series için çıkış yaptı

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Tango Gameworks, Ghostwire: Tokyo’nun Xbox Series sürümünün “Spider’s Thread” güncellemesiyle mevcut olduğunu duyurdu. Yeni içerik güncellemesi ayrıca PlayStation 5 ve PC sürümleri için de yayınlandı. 
 
Açık dünya nişancı aksiyon deneyimi
 
 
 
Doğa üstü güçlerin yer aldığı bir dünyaya atıldığımız Ghostwire: Tokyo içerisinde birinci şahıs kamera bakış açısıyla bir arada endişe dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyunda karşımıza çeşitli tiplerde tehlikeler çıkıyor ve bu tehlikeleri mevcut marifetlerimiz ve büyülerle bir arada alt etmeye çalışıyoruz.
 
Oyun içerisinde bizlere sunulan açık dünyayı keşfedebiliyor, çatılardan çatılara geçiş yapabiliyor ve yeni bölgelere ilerleyebiliyoruz. Tokyo kentinin yok olan tarafının bizlere aktarıldığı bu üretim içerisinde çeşitli gizemleri ortaya çıkarmaya çalışıyor ve kentin neden bu türlü bitik bir hale geldiğini bulmayı hedefliyoruz.
 
Ghostwire: Tokyo birinci olarak 25 Mart 2022’de PlayStation 5 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Ayrıyeten bu üretim, PlayStation Plus Oyun Kataloğu’nun bir kesimi olarak Ekstra ve Premium aboneler için de sunuluyor. 
 
Ghostwire: Tokyo Spider’s Thread çıkış fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu