Mobil

Moto G Stylus (2022) kanlı canlı görüntülendi

Moto G Stylus (2022) modelinin bu yıl içerisinde piyasaya çıkacağı söylentileri yer alıyor. Akıllı telefonun birtakım özellikleri daha evvelden sızdı. 91Mobiles tarafından yeni bir rapor geldi. Bu bilgi Altın rengi seçeneği, üçlü art kamera modülü ve yana monte edilmiş parmak izi sensörlü yeni bir render imajı ortaya koydu.

Akıllı telefon, büyük bir alt çerçeveye ve merkezde selfie kamerası için delikli bir oyuğa sahip oldu. Art tarafta üçlü kamera dizisi ve LED flaşa sahip dikdörtgen modül yer alıyor. Moto logosu da art panelde göze çarpıyor.

Moto G Stylus (2022) özellikleri

Aygıtın sağında bir ses ve güç düğmesi yer alıyor. Sol tarafta da bir SIM kart tepsisi var. Akıllı telefonun alt tarafında USB Type-C girişi yer alırken buna hoparlör ızgarası, ekran kalemi koruması ve ana mikrofon eşlik etti. Milan olarak isimlendirilen Moto G Stylus (2022), 90 Hz yenileme suratına sahip 6.58 inç IPS LCD ekranla geliyor.

Rapora nazaran, 6 GB RAM ve 128 GB genişletilebilir depolama alanı ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Aygıt gücünü Snapdragon 480 Plus 5G işlemci tarafından alıyor. Moto G Stylus, dört piksel teknolojisine sahip 50 Megapiksel kameraya sahip. Batarya kapasitesi kısmında 4.500 mAh pil yer alırken, süratli şarj dayanağını bünyesinde barındırıyor.

Akıllı telefon kutudan çıktığı formda Android 12 ile geliyor. Ortaya çıkan bu özellikler XDADevelopers‘ın aygıtın yakın tarihli bir raporuyla çelişiyor. Zira orada MediaTek işlemci ve 6.78 inç bir ekrandan bahsediliyordu. Bu nedenle şimdi bu bilgilerin resmiyet kazanmadığını belirtmemiz gerekiyor.

Sizler Moto G Stylus hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu