Mobil

Cut the Rope: BLAST indirmeye sunuldu

Taşınabilir oyun dünyasının öncü ve en beğenilen serilerinden birisi Cut The Rope tekrar karşımızda. Birinci devirlerdeki fizik tabanlı salınım mekaniklerini yavaş yavaş bir kenara bırakan ZeptoLab grubu daha tanınan tiplere yöneliyor. 

Cut the Rope: BLAST neler sunuyor?

Cut the Rope: BLAST tanınan renk eşleme cinsine giriş yaparak biraz daha geniş kesitlere hitap etmeyi amaçlıyor. Evvelkilerin bilakis ZeptoLab bu defa Skywalk ismindeki bir geliştiriciye yeni oyununu ısmarlamış. Bu geliştirici daha çok RPG usulündeki oyunları ile biliniyor. 

Oyunda taşları, hareket ettirmekle değil iki yahut daha fazla karonun üzerine tıklamakla yok ediyorsunuz. Kısım bölüm ilerlediğiniz oyunda farklı güçlendirmeler ve karakterlerin kilidi açılıyor. Ayrıyeten çeşitli misyonları de bu formda yerine getirebiliyorsunuz. 

Topladığınız yıldızlar ve geçtiğiniz kısım sayısı sürpriz sandıkları açmanızı sağlıyor. Daima olarak yeni kısımlar ve vazifeler eklenecek olan oyun çevrim dışı da oynanabiliyor. Elde ettiğiniz puanlarla küresel tabloda yarışabiliyorsunuz. 

Cut the Rope: BLAST SKYWALK Oyunlar Fiyatsız 264 MB

Cut the Rope: BLAST SKYWALK Bulmaca Fiyatsız 148M

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu