Oyun

Minecraft sineması 2025 yılında hayranlara sunulacak

 
Bir müddettir art planda geliştirilen ve uzun bir müddet haber alınamayan Minecraft sineması için yeni bir vizyon tarihi verildi. 4 Nisan 2025’te hayranlara sunulacağı belirtilen sinemada Aquaman’den Jason Momoa’nın yer alacağı bildiriliyor. Şu anda projede yer alacak öteki aktörler hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor.
 
Yıllardır üzerinde çalışılan proje
 
 
 
Minecraft sinema projesi yıllarca süren bir çalışmaya dayanıyor. On yılı aşkın bir müddettir yanımızda olan Minecraft yıllar içinde yüz milyonlarca satarak tüm vakitlerin en tanınan oyunu haline geldi. Artık ise bu popülerlik beyaz perdeye aktarılıyor. Minecraft sineması artık gerçek olmaya bir adım daha yaklaşıyor ve hayranları heyecanlandırıyor.
 
ComicBook.com tarafından yayınlanan bir raporda, Warner Bros.’un en az on yıldır bir Minecraft sineması üzerinde çalıştığı ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar birkaç stüdyo haricinde Minecraft’ın bu büyük muvaffakiyetinden yararlanmaya çalışmadı. 
 
Blok tabanlı Minecraft oyununun filmi canlı aksiyon uyarlaması olması bekleniyor. Fakat bu bahis hakkında rastgele bir ayrıntı yer almıyor. 
 
Peki sizin Minecraft sinemasından beklentiniz nedir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu