Oyun

ASUS, TUF Gaming ve Prime serisi AMD A620 anakartlarını duyurdu

 
ASUS, AMD Ryzen™ 7000 Serisi masaüstü işlemcilerle uyumlu AMD A620 anakartlarını duyurdu. Biri TUF Gaming, biri Prime serisinden toplam üç yeni model, yeni jenerasyon bir makine toplarken kusursuz fiyat performans istikrarını yakalamak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.
Zorlu oyunlar için tasarlanmış TUF Gaming anakartlarla harekete geçin
 
 
TUF Gaming A620 anakartlar yeni kuşak AMD Ryzen tabanlı oyun bilgisayarları için şahane fırsatlar sunuyor. Micro-ATX boyutundaki TUF Gaming A620M-Plus modeli DDR5 dayanağı sunuyor. Anakartta depolama tahlilleri için iki adet PCIe® 4.0 M.2 yuvası ve 5 Gbps suratında ilişki için bir adet ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C® temas noktası bulunuyor. 2,5 Gbps suratında Ethernet kontağının standart olarak sunulduğu TUF Gaming A620M-Plus WiFi modelinde gereksinim duyanlara WiFi 6 imkanı da sunuluyor.
TUF Gaming anakartlarını birebir estetik dizayna sahip bileşenler ve etraf üniteleriyle tamamlamak isteyen oyuncular TUF Gaming Alliance’a göz atabilir. TUF GAMING Alliance; ASUS ve emniyetli PC bileşen üreticilerinin çeşitli kesimler ortasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu kesimler ortasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir formda büyümeye devam edecek.
Her yere uygun ASUS Prime
 
 
TUF Gaming anakartlar oyunculara üst düzey performans sunarken Prime anakart modelleri ise geniş özelliklerle ve sade bir tarzla donatılmış uygun fiyatlı bir bilgisayar toplamayı düşünen kullanıcılara hitap ediyor.
 
 
ASUS Prime A620M-A, micro-ATX boyutuna sahip. Bu anakartta bir adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, DDR5 dayanağı ve bir adet ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C temas noktası yer alıyor. Ayrıyeten BIOS FlashBack™ özelliği sayesinde, ileride öteki bir işlemciye geçmeyi planlayan kullanıcılar sadece bir güç kaynağı ve USB flash şoför ile aygıt yazılımını süratle güncelleyebiliyor.
 
ASUS TUF Gaming Serisi:
https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/all-series/filter?Category=AMD&Series=TUF-Gaming
 
ASUS Prime Serisi:
https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/all-series/filter?Category=AMD&Series=PRIME
 
basın bülteni 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu