Mobil

Meta Ödül Programını Gold+ HackerPlus ile Genişletiyor!

Meta, Facebook kullanıcı bilgilerini içeren büyük bilgi setlerinin güvenliğini sağlamanın yanı sıra, bilgi kazıma konusunda da tedbir almaya çalışıyor. Buna bağlı olarak da yanılgı ödül programında bir dizi genişleme yapmış durumda.

Geçtiğimiz 10 yıl içinde Facebook, yanılgı programını Facebook web sitesinden, Instagram, WhatsApp, Quest, Workplace ve öbür platformları da dahil olmak üzere her kademedeki hizmetini kapsayacak halde büyütmüştü. Facebook’un 2011 yılından bu yana, 14 milyon doların üzerinde yanılgı tespit mükafatı ödediği bilinirken, gelen 150 bin rapordan 7 bin 800 adedi mükafata layık görüldü. Facebook’un ismini Meta olarak değiştirmesinden sonra da bu sistemi devam ettirmesi bekleniyordu ki, şirket bu programı baştan tasarlama yoluna giderek menzilini genişletti.

Meta, açıkladığı Gold+ HackerPlus yanılgı ödül programı ile daha geniş ölçekte ödüllendirme yoluna gidecekken, böylelikle yeni platformunu açıklara karşı daha sıkı sıkıya muhafazayı amaçlıyor. Programın ayrıntılarını buradan öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu